X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ból pachwin
Odpowiedz

ból pachwin

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 23 lutego 2017, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    od kilku dni stopniowo narasta u mnie ból w pachwinach/biodrach. wczoraj było apogeum. nie mogłam chodzić, ale też leżec ani siedziec. dostawałam jakby "strzały: pradem, promieniujace do nogi. macie podobnie? jak sobie radzić?

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 lutego 2017, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe...kojarzy mi się z tym, co jedna dziewczyna pisała o rozchodzeniu się spojenia łonowego, ona miała zakładany pas ściskający to spojenie.
    Ale może u ciebie być całkiem co innego, zwłaszcza, że jesteś na finiszu.
    Mnie bolało bardzo krocze w I ciąży, jakby mnie ktoś skopał między nogami.

• bebag Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2017, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miewam taki ból - głównie po jakichś dłuższych spacerach albo większej aktywności, ale nie jest aż tak dokuczliwy, żeby uniemożliwiał mi chodzenie albo siedzenie... skonsultowałabym Twój przypadek z ginekologiem, bo faktycznie zdarza się to rozchodzenie spojenia i jak się odpowiednio szybko zareaguje to można tego uniknąć.

age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ