X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brązowe plamienia w III trymestrze
Odpowiedz

Brązowe plamienia w III trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 53

    Wysłany: 15 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jak w temacie - czy mogą się pojawić? Zaczynam 29 tydzień, miałam plamienia w 1 trymestrze, brałam tabletki i wszystko się unormowało. Od tamtej pory spokój, wszystko z dzidzią OK. Ale przed chwilą pierwszy raz wydaje mi się, że zauważyłam na papierze toaletowym lekko brązową plamkę. Na tyle lekka, że się przyglądnęlam dwa razy, ale jest na pewno. Przed pójściem do toalety, przy wstawaniu lekko zabolał mnie brzuch, ale nic nadzwyczajnego. Czy takie plamienia mogą się pojawić z jakiegoś powodu i nie są niebezpieczne w niewielkich ilościach? Dodam, że w moim codziennym życiu nic się nie zmieniło oprócz tego, że od 2 tygodni biorę żelazo na lekką anemię.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 15 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosujesz tabletki dopochwowe albo wspolzyjesz tego dnia? Ja miałam krociutkie plamienie w 3 trymestrze po badaniu ginekoligicznym bo wszystko tam juz jest nabrzmiale i latwo mozna uszkodzic jakies naczynko

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 53

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nic takiego.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 15 lipca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuj czy jeszcze masz te plamienia.Jeżeli będą utrzymywały się do jutro to ja bym podjechala do lekarza.No i najważniejsze- obserwuj ruchy dzidzi :) jezeli rusza sie tak jak zwykle to pewnie nic sie nie dzieje

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 53

    Wysłany: 16 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tamtej pory nic do teraz. Dzidzia kopie jak zwykle, więc mam nadzieję, że to może coś po tym żelazie albo coś innego nie groźnego.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ