X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Bulgotanie podczas oddychania
Odpowiedz

Bulgotanie podczas oddychania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 1 maja 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziwną chyba przypadłość. Często mi się zdarza, że podczas wdechu w brzuchu mi bulgocze, jakby gdzieś powietrze tam bokiem uciekalo, jest to irytujące i niepokojące. Nabieram powietrza i słyszę głośne warczenie w górnej części brzucha zaraz pod żebrami. Dodam też, że mam drętwienie i mówienie też często w tym miejscu.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na forum ciężko uzyskać diagnozę :) mówiłaś o tym swojemu lekarzowi?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Księżna Ekspertka
    Postów: 196 185

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mówiłam, ale chyba uważa, że taak ma być, bo badania wychodzą dobrze, nie ma zastrzeżeń.

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 8 maja 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba nie masz czym się martwić :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • PannaJoanna Znajoma
    Postów: 29 24

    Wysłany: 20 maja 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna wrote:
    Mam dziwną chyba przypadłość. Często mi się zdarza, że podczas wdechu w brzuchu mi bulgocze, jakby gdzieś powietrze tam bokiem uciekalo, jest to irytujące i niepokojące. Nabieram powietrza i słyszę głośne warczenie w górnej części brzucha zaraz pod żebrami. Dodam też, że mam drętwienie i mówienie też często w tym miejscu.

    Mam tak samo :) u mnie bulgocze pod lewym zebrem juz od kilku miesiecy :) nic zlego sie oprocz tego nie dzieje :)

    7cbc0e7858.png[/url]
    c9b9c58053.png[/url]
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moim zdaniem to nie jest normalne. Ja tak nie mam i ludzie, których znam nigdy mi o czymś takim nie wspominali. Ty sama wydajesz się tym zaniepokojona i pozwalasz sobie, żeby obcy człowiek Ci mówił jak Ty się czujesz i czy to jest normalne czy nie? Jakie badania Ci zlecił lekarz? Morfologię? Czy jakieś specjalistyczne? Ja bym nie odpuszczała, jeśli takie coś by mnie martwiło. Na pewno przejrzałabym internet pod tym kątem, zmieniłabym lekarza, przyjrzałabym się swojej diecie, etc.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ