X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Co na wypadające włosy po ciąży
Odpowiedz

Co na wypadające włosy po ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki co możecie polecić z ręka na sercu na wypadające włosy po ciąży? Jest tragedia każde mycie czesanie kosmyk włosów w rękach zostaje

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ciąży hormony wariuja i wracają do stanu sprzed i dlatego tak się dzieje... Wydaje mi się samo przejdzie.. mi przeszło. Co nie znaczy oczywiście, ze nie warto jest wprowadzić dodatkowej pielęgnacji bo faktycznie moze być pomocna
    polecam dermokosmetyki Delpos https://delpos.pl/
    stosowanie codziennie wcierek ( taki masaż skóry głowy to dla skóry głowy prawdziwy odpoczynek)
    jak rownież odpowiednia dieta - powinnaś zadbać o suplementacje nie tylko w trakcie ciąży ale rownież i po ciązy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2020, 12:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ