X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr czop śluzowy 30tc
Odpowiedz

czop śluzowy 30tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wygląda odejście czopu sluzowego? I czy może odchodzić 'na raty'? Wczoraj dwa razy zauważyłam galaretowaty, przezroczysty sluz (grubsze nitki ok 1-1.5cm) i dziś znów.
    I nie wiem czy to czop sluzowy czy po prostu zwykły sluz. Trochę się denerwuję, bo jestem w 30tc i troche za wcześnie na poród.

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po terminie porodu wyszlo mnostwo takiej galarety z krwawymi nitkami, bylo tego ze 2 garsci. Bylam pewna ze to w koncu czop sluzowy odszedl. Okazalo sie jednak ze wcale nie. Ani czop nie odszedl, ani skurcze sie nie zaczely, ani rozwarcia nie bylo. Poltora tygodnia pozniej mialam cc ze wzgledu na brak akcji porodowej.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ