X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czop sluzowy???? kiedy odchodzi????
Odpowiedz

Czop sluzowy???? kiedy odchodzi????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BlacKAngel1989 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 14 października 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie... Kiedy odeszly wam czopy sluzowe??? Jak wygladaly???? I wszystko na ten temat..
    Jestem w 33tc i dzisiaj zaczal mi odchodzic. W poniedzialek wizyta, wiec poczekam , bo nic innego mi nie dolega ale jestem przerazona.... To za wczesnie chyba?

  • Pajka89 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 17 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej BlacKAngel1989 i jak tam wizyta u lekarza? Jestem ciekawa co powiedział ci w zwiazku z tym czopem śluzowym? Jak maleństwo już na świat się pcha?

    Pajka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ