X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy któraś z Was jeszcze pracuje?
Odpowiedz

Czy któraś z Was jeszcze pracuje?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, tak pytam z ciekawości. Ja jeszcze pracuję, planowo do końca maja, chciałam się wymienić spostrzeżeniami, bo już coraz ciężej się robi :) Miłego dnia!

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja na L4 od 25 tygodnia ciąży. I nie żaluję :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia - i odpoczywaj jak możesz :)
    Ja twardo chciałam jak najdłużej, bo długo ciąży nie zauważałam ;) ale teraz te ostatnie 4 tygodnie będą cięęęęężkie ;P
    ale nie zawinę się z dnia na dzień, muszę przekazać projekty i mój zespół - a nadzoruję 4 osoby, więc to nie takie proste

  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, ja w pracy powiedziałam po skończeniu 3 msca więć dla nich długo pracowałam bo wiedzieli już dłuższy czas o ciąży. Nie zostawiłam firmy na lodzie. Choć ostatnio były podwyżki w pracy i okazało się że ja dostałam najmniej-mimo że jestem ciągle chwalona itp. Powodem zapewne jest ciąża. Więc mega to niesprawiedliwe i żaluje że nawet wcześniej teraz nie poszłam na L4. TY się starasz a oni mają Cię w ....

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt, lekko nie jest. Ja usłyszałam ze dostała bym awans,ale teraz to dopiero jak wrócę. ..

    No nic taki lajf ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ