X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy posiew jest wiarygodny?
Odpowiedz

Czy posiew jest wiarygodny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę wieczorem zaaplikowalam sobie Lactovaginal i VitagynC, a we wtorek po południu poszłam na posiew z pochwy. Czy po takiej przerwie między lekami a posiewem wynik jest wiarygodny?

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    W sobotę wieczorem zaaplikowalam sobie Lactovaginal i VitagynC, a we wtorek po południu poszłam na posiew z pochwy. Czy po takiej przerwie między lekami a posiewem wynik jest wiarygodny?

    A czemu miałby być niewiarygodny?
    Nie stosowałaś żadnych leków tylko probiotyki. Gdyby była bakteria/grzyb to by była, a jak nie ma to tylko się cieszyć.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te probiotyki, czy one nie zahamowały namnażania bakterii ;) bo np. zawsze miałam w opisie info, że występuje poza Lactobacillus flora saprofityczna ( np. kolonizacjs e.coli nie wymagająca leczenia), a tym razem nie mam tego opisu. ;) Wiec zastanawiam się czy te probiotyki mogły wpłynąć jakoś na wynik, np. jakoś "zatuszowac" obecność e.coli.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ