X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy wracacie do pracy po narodzinach dziecka?
Odpowiedz

Czy wracacie do pracy po narodzinach dziecka?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • sawak Koleżanka
  Postów: 48 1

  Wysłany: 8 listopada 2023, 12:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak w temacie. I czy oddajecie malucha do przedszkola?

 • dkdk Koleżanka
  Postów: 82 1

  Wysłany: 27 listopada 2023, 11:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam w planach zacząć pracę jak pójdzie do szkoły. Podjąć się pracy, bo wrócić to nadużywanie słowa w moim przypadku.
  W sensie, iż ja w czasie ciąży i po porodzie jeszcze ""chodziłam"" do szkoły (miałam zajęcia w domu) a później już poszłam do liceum zaocznie, więc jakby porównać to do pracy to można powiedzieć ze chodzę na 1/4 etatu odkąd mały skończył 8 miesiecy.
  Myślę że jeśli będzie potrzeba to zacznę jakiejkolwiek pracy szukać jak już będzie mógł iść do przedszkola (czyli za rok/dwa), jeśli nie będzie potrzeby to dopiero około 5/6r.z. jak pójdzie do zerówki.

  Orientowałam się przy tym w przedszkolach w Warszawie.

  Prawdopodobnie wyślę córkę do Thames British School. Jest to cały kompleks, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Nauka prowadzona jest tam w języku angielskim.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2023, 08:45

 • Nowa_Ola Autorytet
  Postów: 1018 1047

  Wysłany: 3 grudnia 2023, 17:17

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mam zamiar wrócić po macierzyńskim do pracy, ale to głównie ze względu na to, że mąż pracuje z domu, a ja jestem nauczycielką i większość mojej pracy to ogarnianie sprawdzianów, przygotowanie do lekcji, przygotowywanie dokumentacji, co mogę robić w domu :)

  👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

  05.2023 - 💔
  07.2023 - 💔
  24.09.2023 - ⏸
  Czekamy na Synka! 🩵

  Ona: niedoczynność tarczycy, io

  On: ZZSK


  preg.png
 • tivil Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 26 stycznia, 17:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Każda rodzina jest inna, a zatem i wybory, jakie podejmują rodzice po narodzinach dziecka, są zróżnicowane. Nie ma jednego "poprawnego" scenariusza – to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie będzie odpowiednie dla innej. Niektórzy rodzice decydują się na powrót do pracy zaraz po urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, inni preferują dłuższy okres spędzony z dzieckiem, korzystając z elastycznych form zatrudnienia lub pracy zdalnej.

 • wovabil Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 26 stycznia, 17:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Urodziny dziecka to szczególna okazja, która zasługuje na wyjątkowy prezent. Jeśli zastanawiasz się, co mogłoby sprawić Twojemu maluchowi prawdziwą radość, to łóżko w szafie jednoosobowe od SmartBett® mogą być idealnym wyborem.
  Meble od SmartBett to nie tylko estetyczny wygląd, ale również innowacyjne podejście do designu i funkcjonalności. Producenci z myślą o najmłodszych stworzyli meble, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także są inteligentnie zaprojektowane, aby sprostać codziennym potrzebom dzieci.

 • ladov Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 30 stycznia, 19:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Posiadanie dziecka radykalnie zmienia perspektywę życiową kobiety. Planowanie przyszłości staje się bardziej ukierunkowane na dobro dziecka, a cele osobiste zyskują nowy sens. Matka staje się główną opiekunką i mentorką dla swojego potomstwa, przekazując mu wartości, które uważa za najważniejsze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ