X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy wracacie do pracy po narodzinach dziecka?
Odpowiedz

Czy wracacie do pracy po narodzinach dziecka?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 8 listopada 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. I czy oddajecie malucha do przedszkola?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 97 1

    Wysłany: 27 listopada 2023, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w planach zacząć pracę jak pójdzie do szkoły. Podjąć się pracy, bo wrócić to nadużywanie słowa w moim przypadku.
    W sensie, iż ja w czasie ciąży i po porodzie jeszcze ""chodziłam"" do szkoły (miałam zajęcia w domu) a później już poszłam do liceum zaocznie, więc jakby porównać to do pracy to można powiedzieć ze chodzę na 1/4 etatu odkąd mały skończył 8 miesiecy.
    Myślę że jeśli będzie potrzeba to zacznę jakiejkolwiek pracy szukać jak już będzie mógł iść do przedszkola (czyli za rok/dwa), jeśli nie będzie potrzeby to dopiero około 5/6r.z. jak pójdzie do zerówki.

    Orientowałam się przy tym w przedszkolach w Warszawie.

    Prawdopodobnie wyślę córkę do Thames British School. Jest to cały kompleks, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Nauka prowadzona jest tam w języku angielskim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2023, 08:45

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1285 1434

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zamiar wrócić po macierzyńskim do pracy, ale to głównie ze względu na to, że mąż pracuje z domu, a ja jestem nauczycielką i większość mojej pracy to ogarnianie sprawdzianów, przygotowanie do lekcji, przygotowywanie dokumentacji, co mogę robić w domu :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • tivil Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 stycznia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda rodzina jest inna, a zatem i wybory, jakie podejmują rodzice po narodzinach dziecka, są zróżnicowane. Nie ma jednego "poprawnego" scenariusza – to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie będzie odpowiednie dla innej. Niektórzy rodzice decydują się na powrót do pracy zaraz po urlopie macierzyńskim lub tacierzyńskim, inni preferują dłuższy okres spędzony z dzieckiem, korzystając z elastycznych form zatrudnienia lub pracy zdalnej.

  • wovabil Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 stycznia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziny dziecka to szczególna okazja, która zasługuje na wyjątkowy prezent. Jeśli zastanawiasz się, co mogłoby sprawić Twojemu maluchowi prawdziwą radość, to łóżko w szafie jednoosobowe od SmartBett® mogą być idealnym wyborem.
    Meble od SmartBett to nie tylko estetyczny wygląd, ale również innowacyjne podejście do designu i funkcjonalności. Producenci z myślą o najmłodszych stworzyli meble, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale także są inteligentnie zaprojektowane, aby sprostać codziennym potrzebom dzieci.

  • ladov Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadanie dziecka radykalnie zmienia perspektywę życiową kobiety. Planowanie przyszłości staje się bardziej ukierunkowane na dobro dziecka, a cele osobiste zyskują nowy sens. Matka staje się główną opiekunką i mentorką dla swojego potomstwa, przekazując mu wartości, które uważa za najważniejsze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ