X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Dermatozy ciążowe!!
Odpowiedz

Dermatozy ciążowe!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnieszka1290 Ekspertka

Wysłany: 30 czerwca 2017, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy taki wątek już był ale postanowiłam założyć nowy !. Może opiszę swoją historie otóż od jakiś 2 tyg swędzi mnie okropnie skóra zaczęło się od brzucha dlatego myślałam , że to może rozstępy ale póżniej rozniosło się na resztę ciała. Gin prowadzący ciąże dał mi skierowanie na badania w kierunku cholestazy ciążowej ale wyszły prawidłowo. Pojawiła się wysypka( pokrzywka) i świąd się pogorszył dlatego poszłam do dermatolog i dostałam tabletki przeciwhistaminowe Rupafin i płyn Mediderm ale nie pomogło :-( Po kilku dniach udałam się do rodzinnego i dostałam tabletki Clatra i syrop HYDROXYZINUM Polfarmex ale mój gin kazał ich nie brać bo w ciąży nie jest wskazane tabletki doustne i przeciwhistaminowe..
    I nie wiem do dalej , jak sobie radzić z świądem ?? jak załagodzić ???
    Może któraś z Was ma podobne objawy ???

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ