X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr dziwne ruchy :/
Odpowiedz

dziwne ruchy :/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie czasem takie dziwne ruchy tam gdzie jest główka -podnosi mi sie w tym miejscu jakby mała lizala czy cos...nie wiem,ale denerwuje sie tym...To na pewno nie czkawka-czkawkę odróżniam,bo mocno podskakuje,a tu jest takie ze dwa trzy razy dziennie jakby wlasnie lizanie-takie ruchy główką...Dziwne to jest i nawet moj M.juz tym zdziwiony i przejęty jak ja...
    No bo co ona tam moze robić...drapac? To trwa tak z 5-10minut...
    Co o tym myślicie ?

  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 23 września 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zauważyłam u siebie takie inne ruchy czasami, bardzo energiczne trwające tylko chwile

    3i49krhmik48bp05.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 28 września 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne ruchy i ją zauważamy. Np. Czasem jakby odganiał się od muchy, gwałtowne, szybkie ruchy, a czasem bardzo regularne stukanie jakby dzwonił w dzwon. Też mnie to dziwi ale może to rozwojowe?

    dddodiii lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 28 września 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu... Doddi ty już tak blisko

    dddodiii lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    Boziu... Doddi ty już tak blisko
    No:D mi samej sie wierzyć nie chce:P Nie dociera do mnie :-)

    Ale juz te dziwne ruchy ustały :-)
    Szkoda,ze nie mamy stałego podglądu na to co tam robią te nasze dzieciaczki...
    Moze nasze wnuki doczekają takich czasów,kiedy to wszystko będą mogli zobaczyć i przynajmniej się nie stresować :-)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 29 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba normalne jednak takie dziwaczne ruchy naszych zwariowanych maluchow :) moj kreci glowa codziennie a jak do tego lapki ida w ruch nie wiem moze cos tam go smyra mam nadzieje ze rosna czarne wloski jak u mamy :D

    aneczka1983, dddodiii lubią tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    To chyba normalne jednak takie dziwaczne ruchy naszych zwariowanych maluchow :) moj kreci glowa codziennie a jak do tego lapki ida w ruch nie wiem moze cos tam go smyra mam nadzieje ze rosna czarne wloski jak u mamy :D
    :D ja tez mam nadzieje,ze ma ciemne wloski:-)
    I czarne oczki:-)
    I w ogole,ze ma rączki,nóżki i wszystkie paluszki i wszystko na miejscu:-)
    Pisałam,ze te dziwaczne ruchy ustały,a tu dzis znowu jakby się drapała...
    Jak wyjdzie z norki,to sie jej zapytam co tam kurde robila:-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 30 września 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh to tak jak na prenatalnych w jakoś w 13 tc robią usg doktor tak :Jedna rączka druga rączka, nóżki....a ja w myślach :O to póki co wszystko jest i potwór nam nie rośnie :D
    Na ostatnim gin próbowała mi pokazać oczy usta(ja tam nic takiego nie widziałam)ale ważne że ona widzi :D U Ciebie to dziewczynka i jeszcze jakby była podobna do Ciebie to już pełnia szczęścia :P A ja mam nadzieję że synek chociaż do mnie będzie podobny a nie do ojca :) wystarczy że będzie przewaga chłopaków w domu...

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga wiesz co? Bo u mnie była taśma owodniowa...jest to cos takiego,co moze zacisnąć sie na kończynie i w miare wzrostu po prostu ja urwać.
    Dlatego taka szczesliwa bylam jak sie okazalo,ze raczki sa i nóżki tez:-)
    Ponoć juz jej nie ma,ale wiesz...gdzies tam z tyłu głowy są czarne myśli...Ale...skoro na usg wszystko gra,to mam nadzieje,ze jak die urodzi to tez będzie gralo:-)

    Ps. My tak bardzo chcielismy dziewczynkę :-) i sie udało :-)
    Trzech lekarzy potwierdzilo,wiec mam nadzieje,ze się nie mylą :P bo wszystko co czeka,to dziewczęce :P

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ