X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Klimatyzacja
Odpowiedz

Klimatyzacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • dkdk Koleżanka
  Postów: 70 1

  Wysłany: 23 marca, 12:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć:) czy posiadacie w pokoju dziecka przenośny klimatyzator? Tylko bez hejtu...mieszkam z dzieckiem w domku akurat pokój mamy pod dachem jest strasznie duszno myślałam nas klimatyzatorem aby wyrównać poziom powietrza by była neutralna temperatura. Możecie coś polecić?

 • gwzd Koleżanka
  Postów: 140 3

  Wysłany: 23 marca, 13:33

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja mam taki najzwyklejsze vo wlewam zimna wodę i wkładam lod stoi wysoko wiec nie wieje na corke a daje rade mieszkamy na 7 piętrze i bez tego nie idzie funkcjonować .

 • TERESA05 Koleżanka
  Postów: 63 0

  Wysłany: 4 kwietnia, 02:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
  Witam wszystkich
  Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
  W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
  Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
  Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
  E-mail: [email protected]
  Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ