X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Krotki na brzuchu - które bezpieczne a które nie?
Odpowiedz

Krotki na brzuchu - które bezpieczne a które nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiegoś czasu czasem zaswędzi mnie skóra, w różnych miejscach. Plecy, dłonie, ramiona, brzuch, rzadziej nogi. Czytałam, że to normalne i nie jest uciążliwe, nie przeszkadza mi w spaniu, nawet w sumie nie zmusza mnie do drapania. Ale wczoraj zauważyłam na brzuchu kilka czerwonych krostek, które w sumie nie swędzą, ale sama skóra w innych miejscach nadal mnie zaswędzi od czasu do czasu (ale raczej codziennie). Jak na złość oczywiście krostki pojawiły się 2 dni po kontroli u lekarza (na której wszystko OK). Wiecie co to może być? Bo nie pasuje mi do żadnego opisu wysypek skórnych z internetu. Nawet nie nazwałabym tego wysypką w sumie. Od 3 miesiąca stosuję tę samą oliwkę na zmianę z balsamem do ciała. Przeważnie też tym samym, teraz mam inny, ale też już od jakiegoś czasu.
    Wrzucam fotkę: http://ifotos.pl/z/apwernp jeszcze jest jedna większa niżej i 3 z drugiej strony brzucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 12:33

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ