X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Lewatywa
Odpowiedz

Lewatywa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _green.fox Nowa
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane!
    Mam pytanie dotyczące lewatywy. Jak długo się wypróżniałyście po niej? Ja wczoraj o 6 nad ranem dostałam lewatywę bo miałam mieć wywoływany poród. Ta lewatywa trzyma mnie do dzisiaj. Miałam krótkie przerwy, ale niestety nadal mnie gna. Wczoraj dwa razy zemdlalam na toalecie. Boli mnie już wszystko, zwłaszcza odbyt, chyba nabawiłam się żylaków. Lekarze rozkładają ręce, powiedzieli, że nie wiedzą dlaczego tak na to zareagowałam ale uspokoili mnie tym, że przy kolejnej próbie oksytocynowej albo gdy akcja sama sie zacznie nie dostane juz lewatywy. Jak to było u Was?

  • Jaś i Małgosia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 28 października 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię, ja akurat przy pierwszym porodzie miałam lewatywę i wypróżniłam się krótko po niej tylko raz. Być może twój organizm oczyszcza sie dodatkowo pomimo lewatywy, może ciało przygotowuje się do porodu. Lepiej teraz niż podczas parcia prawda? A co do bólu to czasem nawet przy biegunce boli odbyt z powodu dużej liczby wyproznien wiec to chyba normalne . Życzę Ci powodzenia i koniecznie daj znać jak poszło. U mnie 3 lata temu podali oksytocynę ale były zaburzenia w tętnie synka i żadnej akcji wiec zrobili szybko cc. Teraz jestem w 25 tc i obsesyjnie myśle o porodzie, boje się bo to nie takie oczywiste ze zrobią drugi raz cc a tak właśnie wolałabym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 01:05


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ