X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Libido po porodzie
Odpowiedz

Libido po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to u was było - też miałyście obniżone libido i zmniejszoną ochotę na bliskość? Czy wręcz przeciwnie. Kiedy to mija - i czy mija ;/
    Nie mam z kim na ten temat pogadać.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 12 listopada 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem kochana co czujesz. Również przez jakiś czas zupełnie nie miałam ochoty na zbliżenia z męzem. Tak to jest jak hormony szaleją oraz organizm musi dojść do siebie. u mnie jednak stan ten utrzymywał się prawie przez rok i zastanawiałam sie juz o co chodzi. Czemu tak jest ( prze porodem uwielbiałam w końcu seks).
    Pomógł środek polecony mi przez moją panią doktor. Mianowicie Libido therapy. Mogę napisać,że dzięki niemu libido powróciło i obecnie potrafię cieszyć się z seksu. Możesz kupic bez recepty tak więc może warto jest spróbować?

    kkdw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam czytałam na temat tego środka. Możesz coś więcej napisać? Czy daje jakieś efekty uboczne? Ewentualnie jakiś skład? Czy jest dostępny też w sklepach stacjonarnych?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 13 listopada 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stacjonarnie niesetety nie widziałam chociaz nie wykluczam,że go gdzieś nie ma. Musiałabyś sama zorientować się gdzie można dostać. Ja zamawiałam przez internet.

    Efektów ubocznych na szczęście w moim przypadku nie było żadnych. W kóncu jest to ziołowy środek.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ