X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pogorszenie wzroku
Odpowiedz

Pogorszenie wzroku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 268 56

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w 3 trymestrze zauwazylyscie u siebie pogorszenie wzroku?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale zauwazyłam co spowodowało że na poczatku wpadłam w panikę. Potem jednak wczytałam sie w temat oraz skonsultowałam to z moim ginekologiem. I nie jesteśmy same, wiele kobiet odczuwa takie dolegliwości.

    Jest to jednak odwracalne. Sama po prostu kupiłam sobie na ten okres niedrogie okulary do czytania.

    Po urodzeniu dziecka natomiast wada się cofnęła (dodatkowo trochę sobie ćwiczyłam wzrok).
    Jeśli szukasz okularów do czytania zobacz sobie tutaj
    https://c-o.com.pl/okulary-do-czytania,cp7,pl.html

    Maja dobre ceny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 13:48

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ