X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pogorszenie wzroku
Odpowiedz

Pogorszenie wzroku

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka

Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy w 3 trymestrze zauwazylyscie u siebie pogorszenie wzroku?

• Britka Przyjaciółka

Wysłany: 25 sierpnia 2020, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale zauwazyłam co spowodowało że na poczatku wpadłam w panikę. Potem jednak wczytałam sie w temat oraz skonsultowałam to z moim ginekologiem. I nie jesteśmy same, wiele kobiet odczuwa takie dolegliwości.

Jest to jednak odwracalne. Sama po prostu kupiłam sobie na ten okres niedrogie okulary do czytania.

Po urodzeniu dziecka natomiast wada się cofnęła (dodatkowo trochę sobie ćwiczyłam wzrok).
    Jeśli szukasz okularów do czytania zobacz sobie tutaj
    https://c-o.com.pl/okulary-do-czytania,cp7,pl.html

Maja dobre ceny

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 13:48

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ