X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Położenie pośladkowe w każdej ciąży
Odpowiedz

Położenie pośladkowe w każdej ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PinZielony Nowa
  Postów: 5 1

  Wysłany: 27 lutego 2020, 09:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny:) pierwsza ciąża zakończyła się cc ze względu na położenie pośladkowe córki. Aktualnie jestem w 31 tyg drugiej ciąży i dzidzia do tego tygodnia ułożona była główkowo, jednak już fiknęła na pupę :/ czy są tu mamusie, którym przydarzyło się takie położenie w każdej ciąży? :( Czy jednak jest szansa że tym razem może być inaczej?

 • /Natalka Przyjaciółka
  Postów: 276 47

  Wysłany: 25 kwietnia 2020, 21:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  nie zastanawialas sie nad manualnym obrotem dzieca wewnatrz macicy lub poluzowaniem powiezi przz osteopate?

  hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ