X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pomoc studentce :)
Odpowiedz

Pomoc studentce :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Studentka Kasia Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 31 lipca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Mam do Was dość nietypową sprawą :) Piszę pracę magisterską na temat spożycia składników mineralnych w czasie ciąży i mam wielką prośbę! Czy znalazłyby się wśród Was chętne żeby wypełnić ankiety? Z racji tego, że oprócz zwykłej ankiety trzeba wypełnić jeszcze trzydniowe bieżące notowanie spożycia pokarmów mam wielki problem z zebraniem potrzebnej liczby ankiet i jesteście moją ostatnią deską ratunku :( Jeśli któraś z Was chciałaby poświęcić trochę czasu i mi pomóc proszę piszcie na mój meil: [email protected] wtedy podeślę ankiety i ewentualnie odpowiem na pytania :) Oczywiście wynikami się podzielę, może akurat się przydadzą w obecnej ciąży czy też kolejnej!
    Pozdrawiam oraz dziękuję z góry!!

    Kasia
  • Studentka Kasia Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 września 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie :) tym razem wysyłam ankietę w szybkiej formie wystarczy wejść i zaznaczyć odpowiedzi :) bardzo, bardzo proszę o pomoc! :)

    https://www.survio.com/survey/d/N2A6G9I3V6M4M5T8E

    kicia 123 lubi tę wiadomość

    Kasia
  • Aneczka131 Koleżanka
    Postów: 94 15

    Wysłany: 4 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione

    Aneczka

    "W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca."
    b9f0d9e2f3606e20eb99569052284c0c.png
    Kalendarz ciąży BellyB
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 13 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszło:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ