X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr potrzebuje pomocy
Odpowiedz

potrzebuje pomocy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim mamusia przyszlym juz obecnym;)jestem w 38 tyg ciazy to moja druga ciaza a pisze bo potrzebuje porady.mieszkam w anglii gdzie lekarz nie bada przez cala ciaze..ogolnie jakies 5 tyg temu obnizyl mi sie brzuch i z tego jak sie domyslam od 2 tyg odchodzi mi czop sluzowy przypomina jakas galaretke gesta zglaszalam to poloznej ale mowi ze to normalne.od paru dni czuje ciagnacy brzuch i strasznie mi sie napina czuje tez bol w dole krzyza i od wczoraj bol w pachwinach a ruychy dziecka staly sie mniej wyczuwaLNE CO WY O TYM MYSLICIE CZY TO MOZE BYC POCZATEK CZY RACZEJ MOJ ORGANIZM SIE DOPIERO PRZYGOTOWUJE??DODAM ZE WIECZOREM JAK SIE POLOZE TO CZUJE NAPINANIE SIE W POCHWIE A JAKIS TYDZ TEMU DOSTALAM ROZWOLNIENIA TYLKO NIE WIEM CZY TO NIE WYNIK STRESU..PROSZE NAPISZCIE CO O TYM MYSLICIE??

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo od 2 tygodni jakoś. Niech zbada Cię lekarz w jakim stanie jest szyjka, ja po wczorajszym KTG dostała nakaz pojawienia się w szpitalu jak poczuję jakikolwiek skurcz nawet ten nie regularny, bo mogę nie zdąrzyć urodzić dziecka w szpitalu (mam 10 minut do szpitala). Narazie jednak siedzę i się w miarę oszczędzam, bo nie jest mi na rękę leżeć przed majowy weekend gdzie nikt mą się fachowo nie zajmie.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • impossible Przyjaciółka
    Postów: 71 44

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny, że chyba przestanę narzekać na polską służbę zdrowia, kiedy czytam, jak opieka wygląda za granicą ;/

    Trzymam za Was kciuki i oby wszystko było OK !!

    Nasze Aniołki [*] 25.04.2014

    f2w3dqk3drdfpwmi.png
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to prawda w Polsce czasem narzekamy na opieke medyczna ale teraz widze i wiem ze nie ma co narzekac..tu nie ma zadnych badan ginekologicznych..wiec tak naprawde nie wiadomo co dzieje sie w srodku a usg sa tylko 2..badania moczu sa tylko ale smiech bo badanie jest przeprowadzane za pomoca paska papieru jesli zmieni kolor wtedy jest wynik..

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 8 lipca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja marudzę,że po każdej wizycie mam stos badań do zrobienia i na laboratorium już patrzeć nie mogę... Chyba przestanę narzekać,bo w sumie wolę przegięcie w tą stronę...

    qXNVp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ