X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr praca
Odpowiedz

praca

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • avera27 Przyjaciółka
  Postów: 145 32

  Wysłany: 26 marca 2017, 14:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja poszłam na l4 w 7 tc :) bywało, że czułam się gorzej, ale czy były wskazania żebym poszła na zwolnienie ? cóż :) gdybym zabawiała się w bohatera pewnie chodziłabym do pracy. Pracuje w budżetówce, 3 p. bez windy z koniecznością latania z aktami do przełożonych którzy mają gabinety na parterze. Za mnie jest ktoś inny na zastępstwo i moja obecność tylko stwarzałaby problemy. Do tego dochodzi aspekt finansowy na l4 mam średnio o 250-350 złoty więcej i nie wydaje 300 złotych na dojazdy. Można pisać o rozwoju zawodowym, u mnie i tak nie ma szans na awans czy naukę czegoś nowego. A takie gadanie o leniach jak wyżej jest śmieszne ;)
  ps. nie utyłam 30 kg :P

  avera27


  Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
 • Majetta Autorytet
  Postów: 929 523

  Wysłany: 28 marca 2017, 10:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wiadomo, że są kobiety "niestworzone" do pracy - i przy pierwszej nadarzającej się okazji lecą na L4. Zresztą dużo mężczyzn tak ma i tego się nie zmieni.

  Ja jeszcze pracuję ale coraz ciężej mi wstawać rano do pracy (powróciły mdłości :/), odzywają się moje problemy z kręgosłupiem i do tego doszło bolesne twardnienie brzucha pod koniec pracy. Jestem po rozmowach z pracodawcą i z moim lekarzem stwierdziliśmy, że to będą moje ostatnie dni w pracy, szef już ma na moje miejsce zastępstwo - dopinam projekty i będę się żegnać :) Trochę żałuję, że w takim momencie, bo u mnie zawsze się dużo dzieje ale obecnie to wyjątkowo interesujące rzeczy bym robiła no ale zdrowie moje i mojej córci jest w tym momencie dla mnie najważniejsze. Macierzyński planuję na rok ale wcale nie jest powiedziane, że nie wrócę wcześniej :)

  07/2017 💕 Misia
  07/2021 💔7tc Aniołek
  04/2022💕Gaja 🌈
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ