X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przedszkole
Odpowiedz

Przedszkole

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 268 56

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie, jak byście miały wybrać.. Przedszkole publiczne, a prywatne? Które Waszym zdaniem jest lepsze, dostrzegacie różnice w opiece nad dziećmi? Poproszę o Wasze opinie

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 28 lutego 2022, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn chodził do prywatnego, teraz córka chodzi do państwowego. Kadra w jednym i w drugim super. Najważniejsze żeby dzieci były szczęśliwe i dobrze się w przedszkolu czuły.

    Aczkolwiek teraz z perspektywy czasu zapisałabym córkę do prywatnego, byłam z niego bardziej zadowolona. Nie przepisuję jedynie dlatego, ze córka zaprzyjaźniła się z dziećmi w grupie. Przepiszę ją do prywatnej szkoły podstawowej jak tylko skonczy 7 lat, do tej samej do której chodzi mój syn i która prowadziłą również przedszkole.

    Mianowicie do Thames Britisch School: https://thamesbritishschool.pl/pl/

    Pozwoliłam sobie tutaj dać namiary, jest to placówka anglojęzyczna - dzięki temu dziecko nauczy się języka biegle, a jak wiadomo dzieci mają bardzo chłonne umysły tak więc jest to prostsze niż będąc dzieckiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2022, 07:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ