X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przedszkole
Odpowiedz

Przedszkole

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Annite Przyjaciółka
  Postów: 234 56

  Wysłany: 25 lutego 2022, 13:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Powiedzcie, jak byście miały wybrać.. Przedszkole publiczne, a prywatne? Które Waszym zdaniem jest lepsze, dostrzegacie różnice w opiece nad dziećmi? Poproszę o Wasze opinie

 • gwzd Koleżanka
  Postów: 140 3

  Wysłany: 28 lutego 2022, 06:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Syn chodził do prywatnego, teraz córka chodzi do państwowego. Kadra w jednym i w drugim super. Najważniejsze żeby dzieci były szczęśliwe i dobrze się w przedszkolu czuły.

  Aczkolwiek teraz z perspektywy czasu zapisałabym córkę do prywatnego, byłam z niego bardziej zadowolona. Nie przepisuję jedynie dlatego, ze córka zaprzyjaźniła się z dziećmi w grupie. Przepiszę ją do prywatnej szkoły podstawowej jak tylko skonczy 7 lat, do tej samej do której chodzi mój syn i która prowadziłą również przedszkole.

  Mianowicie do Thames Britisch School: https://thamesbritishschool.pl/pl/

  Pozwoliłam sobie tutaj dać namiary, jest to placówka anglojęzyczna - dzięki temu dziecko nauczy się języka biegle, a jak wiadomo dzieci mają bardzo chłonne umysły tak więc jest to prostsze niż będąc dzieckiem.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2022, 07:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ