Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przedszkole
Odpowiedz

Przedszkole

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Annite Przyjaciółka
  Postów: 253 56

  Wysłany: 25 lutego 2022, 13:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Powiedzcie, jak byście miały wybrać.. Przedszkole publiczne, a prywatne? Które Waszym zdaniem jest lepsze, dostrzegacie różnice w opiece nad dziećmi? Poproszę o Wasze opinie

 • gwzd Koleżanka
  Postów: 151 4

  Wysłany: 28 lutego 2022, 06:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Syn chodził do prywatnego, teraz córka chodzi do państwowego. Kadra w jednym i w drugim super. Najważniejsze żeby dzieci były szczęśliwe i dobrze się w przedszkolu czuły.

  Aczkolwiek teraz z perspektywy czasu zapisałabym córkę do prywatnego, byłam z niego bardziej zadowolona. Nie przepisuję jedynie dlatego, ze córka zaprzyjaźniła się z dziećmi w grupie. Przepiszę ją do prywatnej szkoły podstawowej jak tylko skonczy 7 lat, do tej samej do której chodzi mój syn i która prowadziłą również przedszkole.

  Mianowicie do Thames Britisch School: https://thamesbritishschool.pl/pl/

  Pozwoliłam sobie tutaj dać namiary, jest to placówka anglojęzyczna - dzięki temu dziecko nauczy się języka biegle, a jak wiadomo dzieci mają bardzo chłonne umysły tak więc jest to prostsze niż będąc dzieckiem.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2022, 07:19

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ