X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przygotowanie do porodu i pierwsze miesiące z maleństwem
Odpowiedz

Przygotowanie do porodu i pierwsze miesiące z maleństwem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amelka_27 Znajoma
    Postów: 22 33

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Przyszłe mamy! Szczególnie te co będą rodzić pierwszy raz :)

    Powiedzcie jak się przygotowujecie to samego porodu jak i pierwszych miesięcy z maleństwem.'

    Same książki?
    Kursy rodzenia analogowe czy też online?

    Czy polecacie konkretne książki kursy online itp. ?

    Podzielcie się! Żeby innym było łatwiej :)

    oar8rjjgljk52u9a.png
  • WrednaZośka Koleżanka
    Postów: 42 27

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Rodzę pierwszy raz. Ja czytałam książki - bardziej naukowe niż albumy z obrazkami jakich jest sporo... Chodziło mi o to z jakich etapów składa się poród, czego się spodziewać. POczątkowo człowiek jest przerażony i można np. ogólnie przewertować książkę a potem wracać do tematu z czasem.
    Książki można - a nawet polecam - znaleźć w lokalnych bibliotekach. Nie warto moim zdaniem kupować za dużo a na rynku jest pełno ciążowych i dzidziusiowych gadżetów, moim zdaniem trzeba się maksymalnie powstrzymywać.

    Szkoła rodzenia - warto znaleźć darmową. Czytałam na poloznamama.pl że jest też taka z NFZ. My znaleźliśmy darmową organizowaną przez nasz szpital (Łubinowa Katowice)

    Blogi - ja czytałam mamaginekolog i poloznamama

    Filmiki - jest dużo - szkoła rodzenia online, ćwiczenia, czy wybrać pieluchy wielorazowe, jak trzymać dziecko .. wszystko :D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ