X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr pulsowanie brzucha
Odpowiedz

pulsowanie brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała odczucie rytmicznego pulsowania w brzuchu? Na pewno to nie czkawka, bo pulsowanie jest szybsze i delikatniejsze, można je porównać do bicia serca. Co to takiego?
    (Jestem w 36tc, już 3 albo 4 raz czułam takie pulsowanie, bo czkawkę to już dawno czuję ;] )

  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidzius bawi sie pepowina i stad takie drgania tez miewam czasem od dluzszego czasu nic niepojacego;)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo, średnio raz dziennie, o różnych porach, od kilku tygodni (teraz jestem w końcówce 32). Zawsze mniej więcej po lewej stronie na dole. Na początku myślałam też, że to czkawka, ale nie jestem przekonana. Na następnej wizycie spytam lekarza. Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko w porządku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziś czułam takie pulsowanie podobne do pulsu czy bicia serduszka. Wczesniej tez czułam kilka razy. Na pewno nie jest to czkawka bo jest szybsze i bardziej rytmiczne. Spytam lekarza w pn, może nie wyśmieje że sobie coś wymyślam..

  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadiii daj znak co powiedzial lekarz, ja mam wizyte dopiero 18go :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś lekarz powiedział mi, że to pulsowanie- to po prostu pulsowanie pępowiny, która cały czas pracuje. Ponoć nie wszyscy je odczuwają, ale że jestem dość szczupłą osobą jest to normalne. Tym bardziej że pępowina jest z przodu. Także przestaje sie martwić

    MikanKulta lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ