X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Staniki do karmienia
Odpowiedz

Staniki do karmienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 7 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem jak z kwestią wygody, ale trzeba liczyć się z tym, że miseczka może się jeszcze zwiększyć. Pamiętajcie też, że musicie mieć trochę zapasu na wkładki laktacyjne, szczególnie na początku :)

    linka, kupiłam stanik Royce Blossom w kolorze czarnym.
    Nie jest tani, to fakt, ale biustonosze to jedyne, na czym nigdy nie oszczędzałam. Reszta ciuchów może być z lumpeksu, ale na dobry stanik zawsze musi się znaleźć ;)
    Ten jest o tyle fajny, że dzięki kilku warstwom nie odznaczają się sutki pod bluzką. Może to nie jest istotne, ale mnie takie rzeczy szalenie krępują ;)

    Na razie kupiłam jedną sztukę, zobaczę jak się będzie sprawdzać.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 7 września 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kupowała któraś te staniki z hm? Są lekko usztywniane, więc podjerzewam, że sutki się nie odznaczają. Ja nie chcę kupować przez neta, więc pewnie jakieś z hm przymierzę.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 7 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam 2, jeden miękki z fiszbinami i jeden lekko usztywniany. Ładne, nie za drogie, ale jeszcze nie używałam.

    Werix lubi tę wiadomość

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • Nora90 Znajoma
    Postów: 18 5

    Wysłany: 8 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia ze smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 8 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora90 wrote:
    A co myślicie o tych biustonoszach do karmienia zeKupi smyka? Ja dopiero 7 miesiąc, ale już się rozglądam za tego typu rzeczami.

    Jak dla mnie są za małe i brzydkie.
    Ostatnio kupowałam w Marks&Spencer są prześliczne i miłe w dotyku.



    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • linka89 Ekspertka
    Postów: 249 117

    Wysłany: 9 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia - Royce Blossom - właśnie ten też zaproponowała mi brafitterka! Akurat był granatowy w białe kropki i to sprawiło, że chyba się w nim zakochałam :) Sam fason wygląda dość ciekawie, ale jeszcze nie mierzyłam, bo tak jak mówiłaś, brafitterka radziła mi się jeszcze wstrzymać z zakupem do początku 9 m-aca.

  • monkaboom Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 30 września 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie kupiłam jeden typowy dla mam karmiących firmy Canpol i muszę przyznać, że jest niezwykle wygodny i mięciutki! I niedrogi, cena ok 35 zł!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ