Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Świeca i szatka do chrztu.
Odpowiedz

Świeca i szatka do chrztu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o informacje gdzie najlepiej kupić.

    Jagnam lubi tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 14 września 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiałam przez internet. Było to dla mnie najwygodniejsze. Mam dwa sklepy z dewocjonaliami w swoim mieście ale są otwarte w totalnie nieżyciowych godzinach. Mianowicie do godziny 16.... Mąż o tej godzinie dopiero wraca do domu i nie ma możliwości podwiezienia mnie na miejsce. A jednak z wózkiem byłoby dla mnie niewygodnie przedzierać się przez pół miasta.

    Zerknij sobie do hurtowni Merito https://www.meritohurt.pl/swiece/swiece-roratnie.html. Znajdziesz tam spory wybor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2021, 13:16

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ