X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Uderzenie w brzuch
Odpowiedz

Uderzenie w brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania11 Przyjaciółka
    Postów: 205 25

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że takie uderzenie dzieciatku nie zaszkodzi😉 spokojnie😉

    Ania11, VR lubią tę wiadomość

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, maleństwu na pewno nic się nie stało od takiego uderzenia :)

    Ania11 lubi tę wiadomość

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania11 wrote:
    Cześć dziewczyny . Potrzebuje porady bo coś takiego zdarzyło się pierwszy raz . Jestem w 33 tygodniu i przy pobieraniu krwi odszczelil paseczek przy obejmowaniu ręki i uderzył w brzuch 😢nie ukrywam ze było to dość mocne uderzenie ze aż mnie bolało .. 😢 boje die ze zrobiłam krzywdę dziecku ? Nie wiem jak to jest a lekarz dopiero za 2 tygodnie .
    Moje 12-kilowe dziecię zrobiło mi "BACH" na brzuch gdy leżałam, a kilka tygodni później trzasnelam sobie w brzuch drzwiami od auta. W poprzedniej ciąży za to walnal mnie prąd od ogrodzenia elektrycznego na dzikie zwierzęta. Także luz 😂

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 1 lipca 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży otwieralam słoik i użyłam tyle siły, że ręka mi się ześlizgnęła a łokieć uderzył z calym impetem prosto w brzuch. Byłam wtedy jakoś na końcówce ciąży i nic się dziecku nie stało, nawet się nie obudził :D

    f2wl20mmurgifll8.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kilka razy wpadłam wózkiem ze starsza w jakaś dziurę i całym impetem walnelam brzuchem w rączkę od wozka. I ileś razy się zapomniałam i podeszłam normalnie do blatu i tez zaryłam brzuchem.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ