X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Wyprawka
Odpowiedz

Wyprawka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • JadziaW Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 października 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Widziałam, że Neno ma dziś rabat -30% na wszystko. Udało Wam się coś kupić? Ja upolowałam laktator, ale teraz jeszcze się zastanawiam nad sterylizatorem, a wysyłka i tak byłaby za darmo... Myślicie, że warto domówić ? :)

  • MartynaB Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 25 października 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście, przygotowanie wyprawki dla naszego dziecka to nie jest prosta sprawa. Szczególnie jak zobaczymy na to jak wiele możliwości można znaleźć w sieci. Najlepiej będzie znaleźć sobie jakąś kompletną listę i wytypować najbardziej potrzebne rzeczy. Jednym z takich elementów będzie kocyk minky - https://artyferia.pl/katalog/dziecko-do-pokoiku-koce-i-narzuty ponieważ każde dziecko potrzebuje ciepłego okrycia. Bardzo ważne jest by było wykonane z wysokiej jakości materiałów i miłe w dotyku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2023, 14:31

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ