Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr wysokie tętno dziecka
Odpowiedz

wysokie tętno dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na wizycie (35tc) i podczas badania okazało się, że dziecko ma puls 175, później spadło do 165. Jutro idę na KTG, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała taką sytuację, że pod koniec ciąży puls wzrósł a wcześniej był w normie? Strasznie się denerwuję.

    I czy wzrost tętna może miec jakiś związek z przyjmowaniem większej dawki magnezu i potasu? Bo od kilku dni biorę większą dawkę i nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ.

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie tętno jest w normie. Z tego co pamiętam powyżej 180 jest podwyższone. W szpitalu spotkałam dziewczynę która miała nieplanowane cc jak dziecko miało puls ponad 200.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi powiedział, że norma to 110-150. Ale dziś na ktg wyszło 138, ruchy ok. Więc najwidoczniej był to jednorazowy skok.

  • Capra mica Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wszystko w porządku. U mnie też tętno 160, czasem 165. W czasie badania może dzidziuś się ruszał. Może w momencie pomiaru przez lekarza akurat dzidziuś miał tyle. Ja miałam robione KTG i puls skakał od 130 aż do 170. Sama zobaczysz jak podłączą Cię pod KTG. U mnie najniższe tętno wynosiło chyba 150, na samym początku tylko było 120 a tak to zawsze w okolicach 165.
    Jedyne co wiem że na ktg wykres tętna nie może być płaską linią. Czyli puls nie może być ciągle taki sam, ma zmieniać się.

    daf5807d91.png
    Stan przedcukrzycowy
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoodporność
    Prawdopodobnie problem immunologiczny
    5 poronień - każda utracona w 6 tyg.
    2 inseminacje
    6 ciąża
    Już nie mam sił...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ