X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr zaświadczenie od psychiatry do CC
Odpowiedz

zaświadczenie od psychiatry do CC

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nikita.p Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, czy któraś z Was ma namiary na psychiatre z Warszawy, który wypisze zaświadczenie o konieczności przeprowadzenia CC?? mam zdiagnozowaną tokofobie, ale psychiatra uparł się, że jest to względne wskazanie do CC a nie bezpośrednie (tak też napisał), przez co na Karowej nie chcą mnie zapisać na zabieg :( mam też częściowe wskazanie od hematologa oraz dwa poronienia za sobą :( ale to wciąż za mało... będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ