X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Zawroty głowy
Odpowiedz

Zawroty głowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Glapuszek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 lutego 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 30 tygodniu ciąży. To.moja druga ciąża. Mam niedoczynność tarczycy co mięsiac mam zwiększone dawki. Od paru dni nasilily się u mnie zawroty głowy. Mój ginekolog mówi że to normalne. A ja zaczynam się martwić. Czy ktoś borykal się zawrota mi głowy ?

    Glapuszek
  • coffee2 Ekspertka
    Postów: 178 66

    Wysłany: 8 marca 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka mniej wiecej od 26 tyg tak miala i tez lekarz powiedzial, ze to jak najbardziej normalne, kobiety w ciazy sa na to bardziej narazone.

    ug37e6yd4s1y6vkl.png

    xnw4xzkrrmel5zdk.png

    maj 2015 - aniolek Irenka (pamietam o Tobie, na zawsze w moim sercu)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ