X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Agregacja
Odpowiedz

Agregacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Staramy się z mężem o dziecko od ponad roku. Niestety nigdy nie zobaczyliśmy dwóch kresek..
    Mąż jest po laparaskopowym usunięciu żylaków podwrózka nasiennego II stopnia. Jest po kontrolnych badaniach po operacji, zwiększyła się liczba plemników ale niestety nie ich jakość.
    Nadal morfologia wynosi 3%.
    Dodatkowo wyszła agregacja 20 (norma 0-10), podwyższone komórki okrągłe i spermagenezy:
    Komórki okrągłe 8 (norma 0-5)
    Komórki spermagenezy 1,8 (norma 0-1)
    Robiliśmy też posiew nasienia, wynik prawidłowy nie wykryto bakterii.
    Czy któraś miała takie wyniki? Obszukalam cały Internet i mało co znalazłam.. wszędzie piszą o aglutynacji która mąż ma w normie. Dziewczyny wiem że macie ogromną wiedzę, może coś podpowiecie?? Któraś zmagala się z takim problemem?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ