X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog Poznań/Wrocław/Łódź
Odpowiedz

Androlog Poznań/Wrocław/Łódź

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 17 września 2022, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiego androloga możecie polecić z Wrocławia, Poznania lub Łodzi ?

    W internecie jest wielu urologów/andrologia ale chodzi nam o takiego z polecenia , który zajmuje się typowo niepłodnością męska

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • Karolina9 Ekspertka
    Postów: 271 99

    Wysłany: 19 września 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę Ci polecić lekarza, który sprawdzi czy są żylaki: dr Paweł Skrzwanek z Poznania.
    Słyszałam dobre opinie o doktorze Macieju Kurpiszu ale my u niego nie byliśmy.
    Na pewno nie polecam dr Jędrzejczaka z Poznania. U niego byliśmy i był to zmarnowany czas.

  • Nativip Przyjaciółka
    Postów: 131 28

    Wysłany: 21 września 2022, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina9 wrote:
    Mogę Ci polecić lekarza, który sprawdzi czy są żylaki: dr Paweł Skrzwanek z Poznania.
    Słyszałam dobre opinie o doktorze Macieju Kurpiszu ale my u niego nie byliśmy.
    Na pewno nie polecam dr Jędrzejczaka z Poznania. U niego byliśmy i był to zmarnowany czas.


    A do kogo najlepiej się zgłosić na operację z żylakami ?

    Ona 36 lat
    Badania ok
    Fertistim, Folian, kwas omega 3-6-9

    On 36 lat
    cukrzyca
    w trakcie badan

    milionowy cs....... :(
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 47

    Wysłany: 2 października 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nativip wrote:
    A do kogo najlepiej się zgłosić na operację z żylakami ?
    Tylko i wyłącznie doktor Skrzywanek! Świetny lekarz i człowiek! Zabiegi robi prywatnie i na NFZ. Od razu mówię, że bardzo ciężko dodzwonic się do poradni na placu kolegiackim,lepiej podjechać. Doktor robił embolizacje mojemu mężowi, polecamy. Jestem właśnie na końcówce ciąży 😉. Jak masz pytania to priv.

  • Lissaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 marca 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PozytywnaAna wrote:
    Tylko i wyłącznie doktor Skrzywanek! Świetny lekarz i człowiek! Zabiegi robi prywatnie i na NFZ. Od razu mówię, że bardzo ciężko dodzwonic się do poradni na placu kolegiackim,lepiej podjechać. Doktor robił embolizacje mojemu mężowi, polecamy. Jestem właśnie na końcówce ciąży 😉. Jak masz pytania to priv.

    Hej, chyba jestem zbyt głupia i nie umiem wysyłać wiadomości prywatnych :D

    Mam pytanie - pamiętasz czy mąż robił eGFR z krwi czy z GFR z moczu przed emoblizacją? Jesteśmy umówieni na embolizację do doktora za parę tygodni i dostaliśmy informację, że trzeba zrobić GFR tylko nie wiemy czy trzeba męczyć się z moczem (dobowa zbiórka moczu...) czy może wystarczy ten z krwi. Od kilku dni próbujemy dodzwonić się i do doktora i na oddział w szpitalu, ale na razie bez sukcesu, więc pomyślałam, że może znajdę tu na forum parę, która miała embolizację u doktora i spytam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2023, 20:29

  • Madeline Autorytet
    Postów: 381 294

    Wysłany: 26 marca 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissaa wrote:
    Hej, chyba jestem zbyt głupia i nie umiem wysyłać wiadomości prywatnych :D

    Mam pytanie - pamiętasz czy mąż robił eGFR z krwi czy z GFR z moczu przed emoblizacją? Jesteśmy umówieni na embolizację do doktora za parę tygodni i dostaliśmy informację, że trzeba zrobić GFR tylko nie wiemy czy trzeba męczyć się z moczem (dobowa zbiórka moczu...) czy może wystarczy ten z krwi. Od kilku dni próbujemy dodzwonić się i do doktora i na oddział w szpitalu, ale na razie bez sukcesu, więc pomyślałam, że może znajdę tu na forum parę, która miała embolizację u doktora i spytam :D
    I co, udało Wam się skontaktować z doktorem?

    preg.png

    06.07 7,86cm (13+6 OM)
    26.06 💙 chłopak, 7,00 cm, 12+3 wg OM ,13+1 wg USG
    26.05 słychać ❤️, 1,75cm. 8+1
    10.05 1sze USG - bije ♥️ 3,2mm, 6.tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ