X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Antybiotyk a nasienie.
Odpowiedz

Antybiotyk a nasienie.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszę tutaj, bo zmartwiła mnie jedna rzecz. Otóż staramy się z mężem już długo o pierwsze dziecko. Długo też walczyliśmy o poprawę nasienia. W tym roku w styczniu wyniki wreszcie były w normie.
    Dodatkowo już 1,5 miesiąca zażywa Profertil...
    Ale okazało się, że musi iść do dentysty usunąć ósemkę... i tutaj moje zmartwienie, bo pewnie dostanie antybiotyk (podejrzewam, że Clindamycin, bo ja ostatnio też taki dostałam u tego dentysty). Jak myślicie, zaszkodzi to na nasienie? Znów będziemy zaczynać od zera? Czy powinniśmy później odpuścić starania na jakiś czas? Będę wdzięczna za odpowiedź.

    svchvfxmiau6k2p0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ