X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia Białystok
Odpowiedz

Badanie nasienia Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 31 października 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś z Białegostoku na forum i orientuje się gdzie najlepiej wykonać badanie? Może ktoś mi opisze jak to wygląda w poszczególnych klinikach lub laboratoriach?

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 31 października 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my robilismy w Bocianie. 150 zł. Na wyniki czekalismy 3 godzinki. Idziesz bez zapisywania, z dowodem. Pani zaprowadza chłopa do pokoju, pokazuje gdzie co jest i wychodzi. Pan po 'robocie' zostawia w pojemniczku w pokoju na stole i wychodzi. Bardzo wysoka kultura jak dla mnie :)

    Nieidealna
  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieidealna wrote:
    my robilismy w Bocianie. 150 zł. Na wyniki czekalismy 3 godzinki. Idziesz bez zapisywania, z dowodem. Pani zaprowadza chłopa do pokoju, pokazuje gdzie co jest i wychodzi. Pan po 'robocie' zostawia w pojemniczku w pokoju na stole i wychodzi. Bardzo wysoka kultura jak dla mnie :)

    Potrzebne jest skierowanie? Dzięki za odpowiedz. Czekam również na opinie innych :)

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 31 października 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, nie chcieli od nas skierowania :) pytali tylko ile czasu abstynencji bylo :)

    Nieidealna
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga klinika to Artemida na Włókienniczej. Również 150, bez kolejki i skierowania. I co ważniejsze w obu klinikach możliwość badania w sobotę. Standard podobny.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez w bocianie :) tak jak wcześniej napisane standard wysoki 150 zł mu czekaliśmy dwie godzinki.

    maniooki lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocian otwarty i w niedziele. Dzwonisz umawiasz sie. I wszystko mówią przez tel ile dni abstynencji i odpowiedzą na wszystkie pytania. Nie wstydźcie sie dla nich to normalne. Codziennie ludzie przyjeżdzają z tymi samymi problemami. Niestety :/:(

    maniooki lubi tę wiadomość

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Byliśmy w Bocianie i mąż zadowolony :) Pełna kultura i dyskrecja.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 listopada 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super. My tez jedziemy niedługo powtórzyć badania :)

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż właśnie wczoraj robił badanie w Klinice Bocian - naczytałam się różnych przerażających historii, po których faceci mają traumy i miałam tylko nadzieję, że mój nie przestraszy się. Na szczęście wyszedł zadowolony - powiedział, że bardzo dyskretnie tam jest i schludnie. :)

    maniooki lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • maniooki Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeus:

    Jak wyglądało u Twojego męża badanie w Klinice Bocian? Mój mąż jutro idzie i się strasznie denerwuje ;)
    Napisz mi proszę wszystko po kolei - gdzie ma się udać na początku (na parterze czy na piętrze)?
    Gdzie jest ten dyskretny pokój?
    Jak wygląda te naczynie do którego się oddaje nasienie?
    Co się robi po - czy po prostu się wychodzi czy trzeba gdzieś zanieść nasienie?
    I jak wygląda ta procedura? :) Są tam jakieś ciekawe gazetki? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 18:42

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maniooki - mąż był sam, więc nie wypytywałam go o takie szczegóły ;) Napisałabym coś więcej, ale spóźniłam się pewnie, bo Twój mąż już PO?

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy w Kriobanku. 150zł wynik po 2 godzinach plus wizyta u lekarza gratis w celu omówienia badania.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ