X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia na Śląsku
Odpowiedz

Badanie nasienia na Śląsku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SummerVisions Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Czy wiecie gdzie można wykonać badanie nasienia w Katowicach / Sosnowcu / Dąbrowie Górniczej / okolicach? Szukam dobrego laboratorium. Byłabym również wdzięczna za poradę odnośnie rodzaju badania- które będzie najbardziej dokładne? Z góry dziękuję za pomoc! :)

    nzjd6vgcehf8qt7d.png

    nzjd43r8vj9vszon.png

    Stay positive!
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małż robił dwukrotnie na Żelaznej, i kilka razy w Diagnostyce (wcześniej: Laboratorium Fryda) przy ul. Mikołowskiej w Katowicach.

    W Provicie nie próbował, kupowaliśmy natomiast tam w aptece tzw specjalną prezerwatywę do oddawania nasienia.

    Mój małż nigdy nie robił badania na miejscu tylko dowoził, co do "dokładności badania" najlepiej żeby oprócz morfologii, mar-testu etc zrobić posiew na bakterie - wynik po kilku dniach. Wszystkie dostępne opcje badania najlepiej żeby wyjaśnił Wam lekarz ale tu na innych wątkach też są opisane..

    Odradzam katowicki Korlab.

    SummerVisions lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • SummerVisions Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mimbla za wyczerpującą odpowiedź :)
    W takim razie weźmiemy pod uwagę laboratorium na Mikołowskiej.

    Mimbla lubi tę wiadomość

    nzjd6vgcehf8qt7d.png

    nzjd43r8vj9vszon.png

    Stay positive!
  • CiastkoZaDuzo Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój robił w Bytomiu na Olimpijskiej :)

    CiastkoZaDuzo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mąż robił w Katowicach w Angelius Provita, caly pakiet 240 zł i wyniki już jutro rano. Ogółem jesteśmy zadowoleni wiec polecam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ