Forum Męskie sprawy Badanie nasienia po kuracji (ProsperM, Androvit, Wit.D)
Odpowiedz

Badanie nasienia po kuracji (ProsperM, Androvit, Wit.D)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lenka1990 Przyjaciółka

Wysłany: 30 kwietnia 2019, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Wiem, że Wasza wiedza nt męskich problemów jest przeogromna dlatego zwracam się do Was z problemem. Napiszcie mi czy wyniki mojego męża po 2 miesięcznej kuracji takimi specyfikami jak: ProsperM, Androvit Plus i Wit. D są zadowalające czy raczej katastrofa?

Koncentracja (liczba plemników w mililitrze) - 42 mln/ ml
    Liczba w ejakulacie - 289,8 mln
    Ruchliwość całkowita - 81%
    Progresywność - 79%
    Morfologia - 1%

Wiem, że wszystko poza morfologią jest super, ale zastanawia mnie właśnie ta morfologia... Czy przy pozostałych raczej bardzo dobrych wynikach ta morfologa ma duże znaczenie? Proszę o odpowiedzi

Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.