Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia to trzymamy kciuki za to żeby stymulacja przeszła jak najłatwiej z jak nawieksza ilością zarodkow. ❤️✊️

    Yahu ja jestem tego zdania że nie ma co łapu capu. Trzeba dać odpocząć organizmowi żeby przygotować go na ten czas ciąży. Wiec bardzo mądre podejście. ❤️

    Yahu, Wyobraźnia87, Adirella lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia w takim razie mocne kciuki za hodowlę, niech pięknie rosną na pierogach i barszczyku 🤞🏼🥰

    Jahu, najważniejsze żebyś Ty się czuła gotowa. Zawsze lepiej żeby organizm sobie odpoczął i był w pełnej gotowości na przyjęcie kropka 🤞🏼

    Jeśli chodzi o święta to moja teściowa mi zabroniła cokolwiek robić, kazala odpoczywać 🥰 także muszę tylko przygotować kilka rzeczy na drugi dzień świąt bo mamy gości. Właśnie skończyłam sałatkę jarzynową.

    Pańcia waży już 560g, kawał baby 😅 i oby dalej wszystko szło tak pięknie. Mam zmieniony chelaplex na feroplex ale ogólnie lekarz zadowolony z wyników z krwi. Dostałam też doraźnie mamilax na zaparcia. Po Nowym Roku czeka mnie krzywa cukrowa. Mam też zgodę na lot samolotem więc może się gdzieś wybierzemy ostatni raz we dwójkę.
    No i tym samym zostało mi 5 dni pracy 🤪

    Wyobraźnia87, Yahu, Estera95 lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małowybitna życie bez pracy jest super 😁 człowiek jakiś taki wypoczęty :)

    Yahu, Malowybitna lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 22 grudnia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Małowybitna życie bez pracy jest super 😁 człowiek jakiś taki wypoczęty :)

    Odkąd powiedziałam w pracy o ciąży to niewiele robię, ostatnie dwa tygodnie chodzę czysto towarzysko 😅 ale powiem szczerze, że w weekendy się słabiej czuje - brzuch nabity, mniej siły także będę musiała sobie planować dni żeby jednak tego ruchu trochę było, mam ambitne plany na siłownię, zobaczymy jak to się uda 🤪

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od stycznia wybieram się na fitness dla kobiet w ciąży:) liczę, ze to mnie troche uelastyczni 😅 i tez l4 od nowego roku

    Minime lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie trochę cykam tych ćwiczeń dla ciężarnych. Normalnie nie chodziłam na żadne zajęcia i bałabym sie że sie przeciąże.. chyba że to tylko w mojej głowie są jakieś blokady. 😅🙄

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pytalam lekarza, powiedziała mi ze wrecz wskazane i zeby wlasnie najlepiej iść na takie dedykowane, bo są doświadczone instruktorki, wiec spróbuję:) ale ogolnie mówiła ze nawet zwykły pilates czy joga byłyby ok, byleby nie przeciążać mięśni brzucha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2025, 08:05

    Sikoreczkaaa, Minime lubią tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1551 2867

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja sie trochę cykam tych ćwiczeń dla ciężarnych. Normalnie nie chodziłam na żadne zajęcia i bałabym sie że sie przeciąże.. chyba że to tylko w mojej głowie są jakieś blokady. 😅🙄

    Bardzo polecam ćwiczyć :) ja przed ciążą miałam takie zamieszanie w robocie i przez procedurę, że nic nie robiłam. Po 1 trymestrze zaczęłam chodzić na jogę dla ciężarnych i dedykowane zajęcia z rozciągania. Czasem dodatkowo coś w domu jeszcze wpadło z youtube. W ciąży czułam się fizycznie wyśmienicie a i poród też spoko. Położna była pozytywnie zaskoczona, że miałam siłę na 3h partych :D

    Estera95 lubi tę wiadomość

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie, przekonałaś! 😅🫶🏼

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego na święta dziewczyny ❤️🎄🎄🎄

    Yahu super wiadomość, trzymam kciuki za przyszłe transfery

    Wyobraźnia u Ciebie również kciuki 💪💪💪


    Ja chodzę na ćwiczenia dla ciężarnych, a niedawno wróciłam do zwykłych ćwiczeń i biegania 😂 (wszystko za zgodą lekarza). Aczkolwiek ja dużo ćwiczyłam przed ciążą. Polecam, to jedyne co mnie trzyma przy życiu 😂

    Malowybitna, Estera95, Wyobraźnia87, Adirella, Fler, Yahu, letnia lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko ty to jesteś kobieta z żelaza 😁❤️ ja wchodzę na 3 piętro i mam zadyszkę puls milion. 😁

    Dziewczyny życzę Wam na te święta spokoju, spędzenia tego wolnego czasu jak sobie zaplanowałyście. Nabierzcie dużo siły na nowy rok. Oby wszystkie Wasze marzenia skryte pod choinka sie spełniły. 💚

    Estera95, Wyobraźnia87, Chmurka21, Adirella, Fler, letnia, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też Wam chciałam złożyć najlepsze życzenia z okazji Świąt. Niech przyniosą spokój o który tak trudny na każdym etapie starań czy ciąży. Odpoczywajcie ile się da ☺️🎄🌲🎄🌲

    Chmurka21, Estera95, Sikoreczkaaa, Fler, letnia, Yahu lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka, spokoju i cierpliwości 🥰🥰

    Estera95, Sikoreczkaaa, Chmurka21, Fler, letnia, Yahu lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 24 grudnia 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te wszystkie piękne życzenia się spełniły ❤️ a ja życzę Wam wspaniałego, spokojnego czasu i mnóstwo wypoczynku w rodzinnym gronie 🎄 dużo wesołości i tym trudnym czasie ❤️ obyśmy wszystkie tu obecne miały już w przyszłym roku zdjęcia pod choinką w powiększonym składzie ❤️🎄

    Estera95, Sikoreczkaaa, Adirella, letnia, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 24 grudnia 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dziewczyny, spokoju, odpoczynku, zdrowia i siły do dalszej walki, niech się spełnią wszystkie marzenia 🎄🎁🎅

    Sikoreczkaaa, letnia, Yahu lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3259 7213

    Wysłany: 24 grudnia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam wszystkich wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt w gronie bliskich osób 🎄 oraz żeby Nowy Rok był dla nas łaskawy i spełnił nasze marzenia 🥹🙏♥️

    Sikoreczkaaa, Adirella, letnia, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 295 615

    Wysłany: 24 grudnia 2025, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt 🎄 niech Wasze najskrytsze marzenia się spełnią, a kolejne święta będą już w powiększonym składzie ❤️

    Sikoreczkaaa, Yahu, Wyobraźnia87, Adirella lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • karo9494 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć 😇
    My z mężem staramy się już dość długo tylko wcześniej uznawaliśmy że co będzie to będzie , zaczęło mnie to wszystko przytłaczać i wysłałam go na badania nasienia . Wyszła mu obniżona ruchliwość i 0% w prawidłowej budowie . Miał konsultacje u androloga, zrobił mu usg badanie , stwierdził że ma duże jądra i nie filtrują one prawidłowo substancji smolistych kazał przejść ze zwykłych papierosów ( palił z dwie paczki dziennie ) na Iqosa i przyjmować NUCLEOX PRO , teraz w styczniu mijają 3 miesiące i ma ponowić badania . To czekanie trochę mnie dobija , kazałam mu zrobić też posiew i hormony ma iść na badania w tym tyg … czy u którejś z was się udało zajść w ciążę ? Badania się poprawiły ?


    Ja akurat już mam syna z poprzedniego związku i sprawdzałam hormony oraz owulacje wszystko jest dobrze .

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karo9494 wrote:
    Cześć cześć 😇
    My z mężem staramy się już dość długo tylko wcześniej uznawaliśmy że co będzie to będzie , zaczęło mnie to wszystko przytłaczać i wysłałam go na badania nasienia . Wyszła mu obniżona ruchliwość i 0% w prawidłowej budowie . Miał konsultacje u androloga, zrobił mu usg badanie , stwierdził że ma duże jądra i nie filtrują one prawidłowo substancji smolistych kazał przejść ze zwykłych papierosów ( palił z dwie paczki dziennie ) na Iqosa i przyjmować NUCLEOX PRO , teraz w styczniu mijają 3 miesiące i ma ponowić badania . To czekanie trochę mnie dobija , kazałam mu zrobić też posiew i hormony ma iść na badania w tym tyg … czy u którejś z was się udało zajść w ciążę ? Badania się poprawiły ?


    Ja akurat już mam syna z poprzedniego związku i sprawdzałam hormony oraz owulacje wszystko jest dobrze .

    Hej. Trochę mało danych. Obniżona ruchliwość, ale czasem wystarczy, że plemników jest bardzo dużo i te kilka procent nic nie wnosi…
    Jeśli chodzi o morfologię, to bardzo zmienny parametr. U nas przy bardzo słabych parametrach wahała się od 0-3 %. Za każdym razem może być inaczej.
    Myślę, że warto byłoby zredukować znacznie papierosy.
    A czy nam się udało? Większość z nas jest po ivf, ale u nas wyniki nie lekko osłabione, a fatalne… więc u Ciebie może być inaczej ;)

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 28 grudnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak po świętach? :) jakie plany na sylwestra? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ