Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 9 stycznia, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od wczoraj mozna wyczuć bobaska już przykładając rękę do brzucha 🥹 najaktywniejszy jest wieczorami jak leżę na boku 😀 człowiek jakiś spokojniejszy jak go tak szmyrnie w brzuchu. 😀

    Estera95, letnia, Yahu, Chmurka21, Malowybitna, Adirella, Fler, Alina Malina, Minime lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 296 616

    Wysłany: 9 stycznia, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu ja już trzymam kciuki za transfer 🤞

    Sikoreczko ale fajnie 🥰 no to już detektor niepotrzebny 😄

    Ja wczoraj byłam na wizycie u lekarza na NFZ i zwrócił uwagę na wysokie ciśnienie - 140/90. Generalnie zawsze miałam powyżej normy, a w obecnym stanie to nie jest dobre, więc muszę brać leki na nadciśnienie i prowadzić dziennik pomiarów. Trochę mnie to wczoraj zdołowało, że muszę brać leki, pojawiły się obawy jak one wpływają na dziecko, i tak to się kręci dalej moja karuzela 😄

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 9 stycznia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Yahu ja już trzymam kciuki za transfer 🤞

    Sikoreczko ale fajnie 🥰 no to już detektor niepotrzebny 😄

    Ja wczoraj byłam na wizycie u lekarza na NFZ i zwrócił uwagę na wysokie ciśnienie - 140/90. Generalnie zawsze miałam powyżej normy, a w obecnym stanie to nie jest dobre, więc muszę brać leki na nadciśnienie i prowadzić dziennik pomiarów. Trochę mnie to wczoraj zdołowało, że muszę brać leki, pojawiły się obawy jak one wpływają na dziecko, i tak to się kręci dalej moja karuzela 😄

    A w domu tez masz takie wysokie? Dobrze że zareagowaliscie i bierzesz leki. Gorzej jak jest to nie zaopiekowane.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 296 616

    Wysłany: 9 stycznia, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    A w domu tez masz takie wysokie? Dobrze że zareagowaliscie i bierzesz leki. Gorzej jak jest to nie zaopiekowane.
    Dzisiaj sprawdziłam bez leków i było ok 117/81, ale różnica jest taka, że wczoraj dzień był dla mnie instensywny, a dzisiaj spokojny 😄 w najbliższym czasie będziemy kompletować dokumenty do odbioru domu i go wykańczać, więc nie zanosi się na jakiś nudny czas 😄 chyba w moim przypadku lepiej być na lekach

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 9 stycznia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dzisiaj sprawdziłam bez leków i było ok 117/81, ale różnica jest taka, że wczoraj dzień był dla mnie instensywny, a dzisiaj spokojny 😄 w najbliższym czasie będziemy kompletować dokumenty do odbioru domu i go wykańczać, więc nie zanosi się na jakiś nudny czas 😄 chyba w moim przypadku lepiej być na lekach

    Tak zdecydowanie :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 9 stycznia, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczko, jak pięknie 😍 tylko go teraz nie budź co chwilę 😂

    Letnia, no tak to może rzeczywiście od stresu chwilowo 🤔

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Maggie_93 Ekspertka
    Postów: 199 166

    Wysłany: 10 stycznia, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, cieszę się, że u Was wszystko dobrze i maluszki rosną ❤️

    A dla nas staraczek i dużo siły, której ostatnio też mi jakoś brakuje…

    Ta niepłodność i czynnik męski to jedna wielka zagadka. My jesteśmy przypadkiem, gdzie nie było wcześniej leczenia. Praktycznie po 3 latach starań miesiąc w miesiąc zgłosiłam nas do kliniki niepłodności, bo stwierdziłam że tam powinni leczyć kompleksowo- tak się zresztą reklamują i jak będzie trzeba skierują do androloga. Gdzie, ku naszemu zdziwieniu, od razu na 1 wizycie dostaliśmy kwalifikacje, i bez zrobienia nawet USG dla męża…

    Nie wiem, mam myśli, że gdyby to leczenie było, gdybyśmy najpierw poszli do androloga, te parametry byłyby lepsze i może choć jeden zarodek by przetrwał. Z jednej strony rozumiem profesora, myślał że się uda przy takich parametrach, więc nie chciał nas „przeciągać”, tylko od razu procedura.
    U nas Clostilbegyt coś działa, polepszył ciut ilość i koncentrację, ale ruch, morfo dalej prawie 0 więc nie ma szans na naturalną ciążę. Ale mnóstwo suplementów, Q10 i inne historie nie zrobiły nic. Więc nie ma złotego środka.
    Żałuję, że najpierw nie poszliśmy do androloga i będę go polecać. Niestety w klinikach niepłodności jest tylko jeden cel - ciąża i dążą do niej różnymi sposobami, nie patrząc na „koszty”. U nas zaproponował dawce, bo nie widział jak bardzo pragniemy dziecka. Ale póki jest nadzieja, spróbujemy jeszcze z własnym nasieniem, szczególnie że androlog po poprawie po clo stwierdzil, ze teraz powinno cos wybrać. Może też kwestia labu ?
    Jest tyle niewiadomych i czynników, które składają się na to wszystko.
    Pozdrawiam Was i dużo siły życzę 🔥

    Starania od 10.2022 r.
    Klinika Niepłodności od 01.2025 r.
    Ona: 93’ niedoczynność tarczycy, badania w normie, AMH: 7,03
    Kariotyp ✅
    On: 88’
    oligoasthenoteratozoospermia, badania hormonalne ✅
    Genetyka:
    kariotyp ✅
    CFTR ✅
    AZF ✅
    fragmentacja DNA 13 %, Mioxys podwyższony
    I IVF start marzec 2025: Pobranych 13 🥚 -> 9 dojrzałych -> Brak zarodków
    II IVF start lipiec 2025: Pobranych 24 🥚 -> 9 dojrzałych -> Brak zarodków
    Androlog sierpień 2025->Hormony dla Niego: Clostilbegyt-> Poprawa
    Zmiana kliniki
    III IVF czerwiec 2026, stymulacja Provera + Menopur 150j. + Puregon 150 j. -> Pobranych 22 🥚 -> 15 dojrzałych -> 6 zapłodnionych-> ❄️
    FET 07.2026 ⏳
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 10 stycznia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cieszę się, że poszłam do kliniki przed refundacją 🫣 bo wtedy in vitro to była naprawdę ostateczność. Lekarz zaczął od znalezienia przyczyny u męża, było kilka tropów no i poza otyłością brzuszną (z czego mówię mąż ważył wtedy 98kg przy wzroście 178cm), która powoduje obniżone SHBG i testosteron nie wiemy nic. Mąż schudł 8kg a wyniki są jeszcze gorsze niż 2 lata temu 🫣 no i leczył mnie, dzięki niemu odkryliśmy wcześnie Hashimoto i niestety trafiłam na kiepskich endokrynologów, na szczęście teraz udało się naprawić ten błąd 🥰
    A teraz mam misje, okres musi przyjść 14.01 zgodnie z kalendarzykiem i codziennie wieczorem badam szyjkę, jakbym mogła mieć nad tym kontrole 😂 jeśli mam nieważne badania (wirusowe, wymaz z pochwy itp.) To mogę zacząć stymulacje i je w między czasie zrobić? Chyba nie 😅 chociaż one bardziej do transferu potrzebne

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 10 stycznia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ja cieszę się, że poszłam do kliniki przed refundacją 🫣 bo wtedy in vitro to była naprawdę ostateczność. Lekarz zaczął od znalezienia przyczyny u męża, było kilka tropów no i poza otyłością brzuszną (z czego mówię mąż ważył wtedy 98kg przy wzroście 178cm), która powoduje obniżone SHBG i testosteron nie wiemy nic. Mąż schudł 8kg a wyniki są jeszcze gorsze niż 2 lata temu 🫣 no i leczył mnie, dzięki niemu odkryliśmy wcześnie Hashimoto i niestety trafiłam na kiepskich endokrynologów, na szczęście teraz udało się naprawić ten błąd 🥰
    A teraz mam misje, okres musi przyjść 14.01 zgodnie z kalendarzykiem i codziennie wieczorem badam szyjkę, jakbym mogła mieć nad tym kontrole 😂 jeśli mam nieważne badania (wirusowe, wymaz z pochwy itp.) To mogę zacząć stymulacje i je w między czasie zrobić? Chyba nie 😅 chociaż one bardziej do transferu potrzebne

    W sumie nie wiem jak do tych wymazów podchodzą. U mnie były przed procedura jak wyszla cytomegalia to tylko odsuneli transfer. Trzymam kciuki żeby @ przyszła o czasie. ✊️

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 10 stycznia, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ja cieszę się, że poszłam do kliniki przed refundacją 🫣 bo wtedy in vitro to była naprawdę ostateczność. Lekarz zaczął od znalezienia przyczyny u męża, było kilka tropów no i poza otyłością brzuszną (z czego mówię mąż ważył wtedy 98kg przy wzroście 178cm), która powoduje obniżone SHBG i testosteron nie wiemy nic. Mąż schudł 8kg a wyniki są jeszcze gorsze niż 2 lata temu 🫣 no i leczył mnie, dzięki niemu odkryliśmy wcześnie Hashimoto i niestety trafiłam na kiepskich endokrynologów, na szczęście teraz udało się naprawić ten błąd 🥰
    A teraz mam misje, okres musi przyjść 14.01 zgodnie z kalendarzykiem i codziennie wieczorem badam szyjkę, jakbym mogła mieć nad tym kontrole 😂 jeśli mam nieważne badania (wirusowe, wymaz z pochwy itp.) To mogę zacząć stymulacje i je w między czasie zrobić? Chyba nie 😅 chociaż one bardziej do transferu potrzebne

    Ja miałam pobierane wymazy przed jednym z monitoringów już podczas stymulacji, ale nie pamiętam czy to było przy drugiej czy trzeciej procedurze, ale na pewno tak było.

    Haha wiesz, że jak chce się od jak w zegarku to często robi na złość 🙈😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia, 18:56

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 673 427

    Wysłany: 11 stycznia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli zaczynam mieć lepszy humor. Już powoli się zbliżają daty już zacznie się coś realnie dziać. Mam już jakąś minimalną nadzieję. Miesiąc temu byłam w głębokiej depresji i miałam przed sobą tyle miesięcy oczekiwania. A teraz już minął miesiąc. Jakoś trochę mam nadzieję że będzie dobrze. Nie miałam takiej myśli od miesięcy.

    Estera95, Sikoreczkaaa, letnia, Fler, Chmurka21, Yahu, Adirella, Malowybitna lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 11 stycznia, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja powoli zaczynam mieć lepszy humor. Już powoli się zbliżają daty już zacznie się coś realnie dziać. Mam już jakąś minimalną nadzieję. Miesiąc temu byłam w głębokiej depresji i miałam przed sobą tyle miesięcy oczekiwania. A teraz już minął miesiąc. Jakoś trochę mam nadzieję że będzie dobrze. Nie miałam takiej myśli od miesięcy.

    Nawet nie wiesz jak dobrze to czytać. 🩷💙❤️

    Alina Malina, Fler lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 673 427

    Wysłany: 11 stycznia, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Nawet nie wiesz jak dobrze to czytać. 🩷💙❤️
    Dziękuję!!! Ja na przykład przed drożnością czy genetyka męża byłam bardzo spokojna. Bardzo. Szłam na badanie na pewniaka bo wiedziałam że będzie dobrze. U męża z odbiorem wyników to samo. Nawet mi powieka nie drgnęła. Miałam w sobie spokój. Teraz on też powoli zaczyna spływać do in vitro. Powoli przestaje śnić horrory.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 13 stycznia, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Męża to mogłabym udusić! Powiedział, że nie musza wysyłać wyników i odbierzemy dzisiaj na wizycie 🥲🥲 no udzuszę...

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 13 stycznia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Męża to mogłabym udusić! Powiedział, że nie musza wysyłać wyników i odbierzemy dzisiaj na wizycie 🥲🥲 no udzuszę...

    Ohhhhh. Ja nie wiem gdzie Ci mężczyźni maja głowę niekiedy. 💀

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 13 stycznia, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella, o której wizytujecie? 🍀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 13 stycznia, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15:30 🥰
    A miesiączka grzecznie czeka 😅 chociaż już czuję, że przyjdzie w ciągu 24h🧐

    Alina Malina, Yahu, letnia, Fler lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 13 stycznia, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, daj znać po! ❤️

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 673 427

    Wysłany: 13 stycznia, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Męża to mogłabym udusić! Powiedział, że nie musza wysyłać wyników i odbierzemy dzisiaj na wizycie 🥲🥲 no udzuszę...
    A co on? :o

    Trzymam kciuki!

    Adirella lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 13 stycznia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni żyją w innym poziomie mentalności 🤣 mój tak samo kiedyś zrobił, że musieliśmy czekać do wizyty żeby zobaczyć wyniki.
    Ale za to mają spokojną głowę🤣

    Adirella, Alina Malina, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ