Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 12 lutego, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Super! Jakas zmiana w lekach? ✊️🙂

    Nope probójemy potórzyć sukces sierpniowej stymulacji, tylko tym razem będę pilnowała jeszcze bardziej białka i nawodnienia 🫣 bo druga hiperka mi się nie widzi. Plus w wakacje nie chodziłam do pracy, a teraz jednak będzie mi dużo trudniej 😅 ale jak będzie źle jak ostatnio to na sam koniec poproszę o l4. Też w poniedziałek pogadam z dyrekcją i może poroszę o zmianę na dyżurze 🤔

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Nope probójemy potórzyć sukces sierpniowej stymulacji, tylko tym razem będę pilnowała jeszcze bardziej białka i nawodnienia 🫣 bo druga hiperka mi się nie widzi. Plus w wakacje nie chodziłam do pracy, a teraz jednak będzie mi dużo trudniej 😅 ale jak będzie źle jak ostatnio to na sam koniec poproszę o l4. Też w poniedziałek pogadam z dyrekcją i może poroszę o zmianę na dyżurze 🤔

    Bardzo dobry plan z tym L4. ✊️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 12 lutego, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi rok temu wyszedł ASC-US i musiałam zrobić badania na hpv i tam już było czysto, tak samo jak pół roku później jak zrobiłam cytologię płynną 🤷‍♀️

    Jasne, że tak, bierz w razie co l4, spokój jest najważniejszy 🥰

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • letnia Autorytet
    Postów: 296 616

    Wysłany: 12 lutego, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella to kciuki za stymulacje 🤞 dużo dorodnych 🥚🥚🥚

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 12 lutego, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella uff, że ok. I kciuki za hodowle 🥚🥚🥚🐣🐣🐣😂

    O matko, u mnie już 27tc 🫣🫣🫣

    Sikoreczkaaa, letnia, Adirella, Yahu lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Adirella uff, że ok. I kciuki za hodowle 🥚🥚🥚🐣🐣🐣😂

    O matko, u mnie już 27tc 🫣🫣🫣

    Leeeeci :) duzo rzeczy jeszcze zostało Ci do pokupowania? :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 761 1354

    Wysłany: 12 lutego, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella kciuki za stymulacje i za piękne jajeczka 🤞🏼

    Sikoreczko, wózek był od ręki. Na avionauta w czarnym kolorze mamy czekać około 10 dni ale i tak umówiliśmy się na odbiór wszystkiego w połowie marca żeby nie leżało w domu i się nie kurzyło. Jakby coś się działo (wykluczam) to można dzwonić i wcześniej odebrać także fajna opcja :)

    Mi została cała apteka do kupienia. Dzisiaj w pepco były wkładki laktacyjne na promce to wzięłam, kiedys kupiłam juz tez waterwipes. Mam zapisana Twoja listę wiec będę na niej bazować 😀

    Adirella, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Adirella kciuki za stymulacje i za piękne jajeczka 🤞🏼

    Sikoreczko, wózek był od ręki. Na avionauta w czarnym kolorze mamy czekać około 10 dni ale i tak umówiliśmy się na odbiór wszystkiego w połowie marca żeby nie leżało w domu i się nie kurzyło. Jakby coś się działo (wykluczam) to można dzwonić i wcześniej odebrać także fajna opcja :)

    Mi została cała apteka do kupienia. Dzisiaj w pepco były wkładki laktacyjne na promce to wzięłam, kiedys kupiłam juz tez waterwipes. Mam zapisana Twoja listę wiec będę na niej bazować 😀

    Jedynie co to krem spf dla bobasa kupuj później bo ma krótka datę. Ja nie pomyślałam i wlasnie zwracam bo data do czerwca tego roku. 😅

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 12 lutego, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella super, że w końcu udało się wystartować! Trzymam kciuki za dorodny kurniczek i przyszła hodowlę 🙏🍀🤞🍀🤞🍀🤞

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 12 lutego, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Adirella super że startujesz, trzymam kciuki! 🤞

    @Malowybitna też mieliśmy ten fotelik przy pierwszym synku, ogromny plus za wagę, szczególnie później. A jesli chodzi o bazę to w razie czego można go też na szybko pasami zamontować w aucie, którego używacie rzadziej.

    U nas hodowla skończona, z piątej doby mam 4 zarodki, z szóstej doby 3. Więc łącznie 7, ale z jednego z uwagi na to że był niższej klasy nie pobrano materiałów do PGT-A. Wynik fajny, ale ostatnio na tym etapie właśnie było najgorzej, więc jesteśmy ostrożni.

    Adirella, letnia, Chmurka21, Malowybitna, Yahu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    @Adirella super że startujesz, trzymam kciuki! 🤞

    @Malowybitna też mieliśmy ten fotelik przy pierwszym synku, ogromny plus za wagę, szczególnie później. A jesli chodzi o bazę to w razie czego można go też na szybko pasami zamontować w aucie, którego używacie rzadziej.

    U nas hodowla skończona, z piątej doby mam 4 zarodki, z szóstej doby 3. Więc łącznie 7, ale z jednego z uwagi na to że był niższej klasy nie pobrano materiałów do PGT-A. Wynik fajny, ale ostatnio na tym etapie właśnie było najgorzej, więc jesteśmy ostrożni.

    Lumira to teraz kciuki za wyniki. Ile czasu musisz czekać? ✊️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 12 lutego, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Lumira to teraz kciuki za wyniki. Ile czasu musisz czekać? ✊️


    Około 2-3 tygodni 😬 poprzednio byliśmy w czasie tego czekania na wakacjach i trochę zapomnieliśmy, że czekamy. Teraz raczej się nie uda :D

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Około 2-3 tygodni 😬 poprzednio byliśmy w czasie tego czekania na wakacjach i trochę zapomnieliśmy, że czekamy. Teraz raczej się nie uda :D

    Najgorszy ten czas. Trzymam kciuki ✊️❤️

    Lumira lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 12 lutego, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Leeeeci :) duzo rzeczy jeszcze zostało Ci do pokupowania? :)


    Duuuuuzo 😂 mamy zamówiony wózek. I trochę ciuszków mam kupionych, ale głównie rozmiar 56, a że dziecko rośnie jak na drożdżach to muszę pomyśleć o większych rozmiarach. I to wszystko 😂😂😂 mysle o dostawce, ale mam teraz takie zawirowania w życiu, że postanowiłam zająć się wszystkim od marca, bo teraz nie mam głowy i czasu.
    No i umówiłam się z prywatną położną na koniec lutego celem podpisania umowy :)

    Za to widzę, że u Was dziewczyny przygotowania pełną parą 😂 jakieś spfy i inne 🫣 nie wiem czy wejdę na ten level. Ogółem czekam jeszcze na szkole rodzenia (zaczynam początkiem marca) i wtedy może zacznę bardziej kupować.

    Lumira kciuki za wyniki PGta ✊ ale sporo zarodków, więc myśle, że będzie pozytywnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego, 18:52

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 761 1354

    Wysłany: 12 lutego, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Duuuuuzo 😂 mamy zamówiony wózek. I trochę ciuszków mam kupionych, ale głównie rozmiar 56, a że dziecko rośnie jak na drożdżach to muszę pomyśleć o większych rozmiarach. I to wszystko 😂😂😂 mysle o dostawce, ale mam teraz takie zawirowania w życiu, że postanowiłam zająć się wszystkim od marca, bo teraz nie mam głowy i czasu.
    No i umówiłam się z prywatną położną na koniec lutego celem podpisania umowy :)

    Za to widzę, że u Was dziewczyny przygotowania pełną parą 😂 jakieś spfy i inne 🫣 nie wiem czy wejdę na ten level. Ogółem czekam jeszcze na szkole rodzenia (zaczynam początkiem marca) i wtedy może zacznę bardziej kupować.

    Lumira kciuki za wyniki PGta ✊ ale sporo zarodków, więc myśle, że będzie pozytywnie :)

    Właśnie u nas na szkole rodzenia położna mówiła, że nie ma sensu kupować dużo 56, bo bobasy szybko wyrastają, a ja mam takie łaaadne :( ale też może jeszcze poczekam co tam będą polecać do kąpieli i ogólnie pielęgnacji bobasa.
    Ja właśnie poszukuję położonej środowiskowej ale jakoś nie za bardzo znajomi są w stanie kogoś polecić (no i większość koleżanek rodzących mam w Warszawie 😅)

    Lumira, piękny wynik 🥰 Masz super komóreczki jak tyle zarodków dały. Trzymamy zatem kciuki za wyniki PGTa 🤞🏼co do fotelika to jakoś się obawiam jeżdżenia bez bazy. Z reszta tak jak mówisz po prostu bedziemy jeździć jednym głownie, jakoś damy radę :)

    Sikoreczka a Tobie jeszcze coś zostało do kupienia? 😀

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zaczęłam od tej aptecznej wyprawki. Chyba życie z wiecznymi wizytami u lekarzy mnie do tego skłoniły. 😂 a tak to mam tylko ciuszki i fototapete do pokoju bobasa. Jutro jedziemy zobaczyc i oby kupić wózek i fotelik z bazą. A na marzec zostawiam wszystko inne komody, łóżeczka, dostawki. Będziemy jeszcze przenosić biuro meza do innego pokoju plus wstawiać tam Paxy wiec marzec zapowiada sie intensywnie. 😁

    Chmurka dobrze że piszesz. Muszę zadzwonić do poloznej z ktora chciałabym rodzic. Ile placicie?

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 12 lutego, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Ja to zaczęłam od tej aptecznej wyprawki. Chyba życie z wiecznymi wizytami u lekarzy mnie do tego skłoniły. 😂 a tak to mam tylko ciuszki i fototapete do pokoju bobasa. Jutro jedziemy zobaczyc i oby kupić wózek i fotelik z bazą. A na marzec zostawiam wszystko inne komody, łóżeczka, dostawki. Będziemy jeszcze przenosić biuro meza do innego pokoju plus wstawiać tam Paxy wiec marzec zapowiada sie intensywnie. 😁

    Chmurka dobrze że piszesz. Muszę zadzwonić do poloznej z ktora chciałabym rodzic. Ile placicie?


    Zaliczka 250zl, a potem po porodzie 2500zl 😂 to
    Jest odgórna cena położnych w tym szpitalu gdzie zamierzam rodzić. Ale w sumie tak patrzyłam po innych szpitalach to plus minus podobne są te ceny…

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 12 lutego, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Zaliczka 250zl, a potem po porodzie 2500zl 😂 to
    Jest odgórna cena położnych w tym szpitalu gdzie zamierzam rodzić. Ale w sumie tak patrzyłam po innych szpitalach to plus minus podobne są te ceny…

    Jestem ciekawa ile u mnie. Ale ile by nie bylo to to najlepiej wydane pieniądze. 😁

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 13 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:

    U nas hodowla skończona, z piątej doby mam 4 zarodki, z szóstej doby 3. Więc łącznie 7, ale z jednego z uwagi na to że był niższej klasy nie pobrano materiałów do PGT-A. Wynik fajny, ale ostatnio na tym etapie właśnie było najgorzej, więc jesteśmy ostrożni.

    Wow! Ale wynik! Kciuki za wyniki badań pgta, oby jak najwięcej wróciło zdrowych 🤞🍀🤞🍀🤞🍀

    Lumira lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 13 lutego, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszczę tych położnych... na Lubelszczyźnie tego sie nie praktykuje ;(

    A co za listę fajna macie? Podzielicie sie? :)

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ