Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • annamaaria Debiutantka
    Postów: 9 6

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    https://zapodaj.net/7e006a87de07c.jpg.html

    🥹
    6dpt
    Pieknie!!! Co za początek roku!!!! 🤗

    Mommy12, Ananasova lubią tę wiadomość

  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    https://zapodaj.net/7e006a87de07c.jpg.html

    🥹
    6dpt

    Pięknie ! 🥰 gratulacje przyszła mamo 🥰🥰🥰

    Ps . Baniusia jak dojdziesz do siebie daj znać czy wszystko ok i jak tam, bo się sama stresuje Twoim porodem
    🫶

    Ananasova lubi tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    https://zapodaj.net/7e006a87de07c.jpg.html

    🥹
    6dpt

    No prezencik na nowy rok pierwsza klasa 😊💕

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga przyszła na świat o 9:55.
    Mierzy 50 cm, ale jest chudziutka 2650 gram.

    Dostała 10 punktów, ale chyba trochę na wyrost, bo po kilkunastu minutach zabrali mi ją na neonatologię. Myślałam, że świat mi się zawalił a łzy niedawno dopiero przestały lecieć. Nie sądziłem, że tak szybko można kogoś pokochać ponad życie.

    Jak tłumaczyli mi lekarze, Inga po urodzeniu nie zdawała sobie sprawy, że już się urodziła i trzeba ją było zabrać i ogrzać oraz pomóc w rozprzężeniu płuc. Także nie ma jej teraz przy mnie. Dostanę ją jutro, najpóźniej pojutrze.

    Nie żałuję ani jednego grosza, ani jednego zastrzyku, ani jednej łzy, wymiotów, bólu wątroby, niedobrego jedzenia. Warto było walczyć o to szczęście.

    Karolka00, Krysia23, lindalia, Aga10, aga_m, Wiewioora lubią tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Inga przyszła na świat o 9:55.
    Mierzy 50 cm, ale jest chudziutka 2650 gram.

    Dostała 10 punktów, ale chyba trochę na wyrost, bo po kilkunastu minutach zabrali mi ją na neonatologię. Myślałam, że świat mi się zawalił a łzy niedawno dopiero przestały lecieć. Nie sądziłem, że tak szybko można kogoś pokochać ponad życie.

    Jak tłumaczyli mi lekarze, Inga po urodzeniu nie zdawała sobie sprawy, że już się urodziła i trzeba ją było zabrać i ogrzać oraz pomóc w rozprzężeniu płuc. Także nie ma jej teraz przy mnie. Dostanę ją jutro, najpóźniej pojutrze.

    Nie żałuję ani jednego grosza, ani jednego zastrzyku, ani jednej łzy, wymiotów, bólu wątroby, niedobrego jedzenia. Warto było walczyć o to szczęście.
    Ogromne gratulacje kochana 🤩🥰❤️!
    Oby malutka szybko do Ciebie wróciła a Ty zbieraj siły !

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Baniusia, że Inga już po drugiej stronie brzucha 🤗 na pewno tam o nią położne zadbają, a Ty będziesz mogła pewnie jutro ją odwiedzić jeśli jej do Ciebie nie przyniosą ☺️
    Gratulacje ! Dla rodziców 🎉

    Baniusia lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Inga przyszła na świat o 9:55.
    Mierzy 50 cm, ale jest chudziutka 2650 gram.

    Dostała 10 punktów, ale chyba trochę na wyrost, bo po kilkunastu minutach zabrali mi ją na neonatologię. Myślałam, że świat mi się zawalił a łzy niedawno dopiero przestały lecieć. Nie sądziłem, że tak szybko można kogoś pokochać ponad życie.

    Jak tłumaczyli mi lekarze, Inga po urodzeniu nie zdawała sobie sprawy, że już się urodziła i trzeba ją było zabrać i ogrzać oraz pomóc w rozprzężeniu płuc. Także nie ma jej teraz przy mnie. Dostanę ją jutro, najpóźniej pojutrze.

    Nie żałuję ani jednego grosza, ani jednego zastrzyku, ani jednej łzy, wymiotów, bólu wątroby, niedobrego jedzenia. Warto było walczyć o to szczęście.

    Po pierwsze Gratulacje ! 🤎 teraz się dopiero zacznie jazda bez trzymanki 😍😀
    Kochana spokojnie to nic złego, ze ją zabrali na neonatologie.
    Zemna na sali w szpitalu była dziewczyna urodziła córkę w terminie tez przez CC, dali jej małą na chwile, a potem zabrali, bo jak uslyszała położna malutka ciągle mruczała, bo tak jak u Ciebie maluch nie radził sobie po drugiej stronie, było jej zimno po prostu. Przynieśli ją mamie za 2 doby wszystko z małą było dobrze, ale było jej po prostu zimno poza brzusiem, pomogli się jej zaadaptować, także nie przejmuj się nawet jak ją przytrzymają tam trochę dłużej, będą mieć pod kontrolą i tak ją na bank przebadają jeszcze dodatkowo 🤎

    Najlepsze co możesz robić teraz to odpocząć i odciągać i zanosić małej mleczko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2023, 18:36

    Baniusia lubi tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • kamilja Koleżanka
    Postów: 32 7

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwolę się wypowiedziec jako położna pracująca na intensywnej noworodka: Nie ma się co martwić o maleństwo jest w dobrych rękach. Często maluchy trafiają do nas ponieważ przy planowych cięciach nie zdążą się przygotować do przyjścia na świat i maja lekkie problemy z adaptacja do nowych warunków. Także nie ma się co martwić na zapas tylko być dobrej myśli!☺️

    Baniusia, Ananasova lubią tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Inga przyszła na świat o 9:55.
    Mierzy 50 cm, ale jest chudziutka 2650 gram.

    Dostała 10 punktów, ale chyba trochę na wyrost, bo po kilkunastu minutach zabrali mi ją na neonatologię. Myślałam, że świat mi się zawalił a łzy niedawno dopiero przestały lecieć. Nie sądziłem, że tak szybko można kogoś pokochać ponad życie.

    Jak tłumaczyli mi lekarze, Inga po urodzeniu nie zdawała sobie sprawy, że już się urodziła i trzeba ją było zabrać i ogrzać oraz pomóc w rozprzężeniu płuc. Także nie ma jej teraz przy mnie. Dostanę ją jutro, najpóźniej pojutrze.

    Nie żałuję ani jednego grosza, ani jednego zastrzyku, ani jednej łzy, wymiotów, bólu wątroby, niedobrego jedzenia. Warto było walczyć o to szczęście.
    Gratulacje!!!
    Dzieci z cc często tak właśnie mają, że wyjęte są nagle i nie wiedzą co się dzieje. Przy sn jednak spodziewają sie rychlego wyjscia, bo droga porodu jest dluzsza. Podobno po 2 tygodniach maluszki uzmysławiają sobie, że są poza brzuchem.

    Ja też nie miałam dziecka od razu ! Zabrali mi go zaraz po porodzie, nawet nie mogłam nakarmić, oddali na drugi dzień o 11 i zabierali na każdą noc. Ja leżałam na zakaźnym, a dziecko na neonatologii.
    Wykorzystaj ten moment dla siebie, z myślą o dziecku. Wypocznij, daj sobie czas na wszystko, wyśpij się i zbieraj energię dla córki, która niedługo dostaniesz. Nie wierzę, że nie jesteś wykończona :) bądź jeszcze przez chwilę samolubna i ostatnie chwile ukradnij sobie, potem już całe życie będzie tylko Inga :)

    Jeśli masz siłę, odciągnij siarę, to bomba witaminowa dla dziecka. Nie przerażaj się jak będzie jej tylko 2 lub 5 ml. :)

    Daj jeszcze znać jaka była reakcja mamy i męża ❤️

  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Inga przyszła na świat o 9:55.
    Mierzy 50 cm, ale jest chudziutka 2650 gram.

    Dostała 10 punktów, ale chyba trochę na wyrost, bo po kilkunastu minutach zabrali mi ją na neonatologię. Myślałam, że świat mi się zawalił a łzy niedawno dopiero przestały lecieć. Nie sądziłem, że tak szybko można kogoś pokochać ponad życie.

    Jak tłumaczyli mi lekarze, Inga po urodzeniu nie zdawała sobie sprawy, że już się urodziła i trzeba ją było zabrać i ogrzać oraz pomóc w rozprzężeniu płuc. Także nie ma jej teraz przy mnie. Dostanę ją jutro, najpóźniej pojutrze.

    Nie żałuję ani jednego grosza, ani jednego zastrzyku, ani jednej łzy, wymiotów, bólu wątroby, niedobrego jedzenia. Warto było walczyć o to szczęście.
    Gratulacje Baniusia! Witamy Ingę na swiecie 😊

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 💕

    Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak szybko można pokochać kogoś nad życie. Dlatego tak bardzo przeżywam wszystko co nie układa się "ksiązkowo". Zdaje sobie sprawę, że jej tu krzywdy nie zrobią, że wszystko jest robione dla jej dobra, ale tak bardzo już tęsknię za nią.

    Mama była ze mną na sali operacyjnej. Jak usłyszałyśmy płacz to ja się popłakałam a mama poleciała do Ingi - tam do mierzenia i ważenia - zapominając o mnie zupełnie. Narobiła milion zdjęć i wróciła do mnie.

    Mąż jest lub był przerażony ale szczęśliwy. Kurde, niestety nie mógł jeszcze zobaczyć córki. Może jutro się uda.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Dzięki dziewczyny 💕

    Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak szybko można pokochać kogoś nad życie. Dlatego tak bardzo przeżywam wszystko co nie układa się "ksiązkowo". Zdaje sobie sprawę, że jej tu krzywdy nie zrobią, że wszystko jest robione dla jej dobra, ale tak bardzo już tęsknię za nią.

    Mama była ze mną na sali operacyjnej. Jak usłyszałyśmy płacz to ja się popłakałam a mama poleciała do Ingi - tam do mierzenia i ważenia - zapominając o mnie zupełnie. Narobiła milion zdjęć i wróciła do mnie.

    Mąż jest lub był przerażony ale szczęśliwy. Kurde, niestety nie mógł jeszcze zobaczyć córki. Może jutro się uda.

    Niestety macierzyństwo nie jest takie jak w filmach.
    Zobaczysz ze wszystkie piękne wizje macierzyństwa za przeproszeniem pier*** bardzo szybko 😀 jaka ja byłam głupia jak myślałam ze mój bąbelek będzie grzeczny nie będzie płakał będzie super spał i w ogóle ja będę odwaloną matką która będzie mieć czas na kawusie na upieczenie ciasta itp 😀 ja od porodu nawet 1 raz nie wyładowałam zmywarki, ani obiadu nie zrobiłam, a mój syn mam wrazenie, ze wie jak matka chce się położyć przespać to momentalnie zaczyna się drzeć 😀 ale są + zauważyłam ze mój mąż zaczął ogarniać więcej obowiązków domowych, nawet pranie czasem złoży 😀 kurde nie jest to takie piękne wszystko jakby się wydawało, także życzę Ci grzeczniutkiej, nie płaczącej super śpiącej inguni 😍☺️☺️

    Ps: jak to usłyszałaś jej płacz ? Nie miałaś znieczulenia ogólnego ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2023, 22:07

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety, jest 7 dpt i beta 65! 🤗

    Aga10, aga_m, annamaaria, Ananasova, Baniusia, Karolka00, Mommy12, lindalia lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Mam wynik bety, jest 7 dpt i beta 65! 🤗

    Supcio💕
    Niech dalej rośnie 🍍🍍🍀🍀✊️✊️
    Ale nam się woreczek z niuniami rozwiązał😊.

    @utd, a jak tam u Was?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @baniusia brzuszek zwolniłaś nawet dwóm dziewczynom ! 🥰😍 cud 🫶

    Ananasova, Baniusia lubią tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy12 wrote:
    @baniusia brzuszek zwolniłaś nawet dwóm dziewczynom ! 🥰😍 cud 🫶

    A pamiętasz kiedy miałaś wizyty w klinice na początku ciąży? I kiedy przeniosłaś się do lekarza prowadzącego? ;)

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    A pamiętasz kiedy miałaś wizyty w klinice na początku ciąży? I kiedy przeniosłaś się do lekarza prowadzącego? ;)

    Hmm… jak wysłałam mu pozytywną bhcg to miałam na pewno jakieś 10-14 dni po transferze wizytę z uwidocznieniem pęcherzyka ciążowego, potem miałam wizytę serduszkową a z tego co widzę, w karcie ciąży to 9+3 miałam chyba ostatnią wizytę w klinice i Wyroba wysłał mnie już do lekarza prowadzącego ☺️
    Wybrałaś już lekarza ?
    I badalas progesteron ? Jakie masz leki teraz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 15:16

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba będę u lekarza na NFZ, a prenatalne w klinice. Mam lekarza, do którego mam zaufanie ☺️

    Mam od początku 3xprogesteron besins, plus 2x cyclogest. Badałam w dniu transferu, wyszedł 27, a od tamtej pory nie badałam, bo lekarz nie kazał, a tak stwierdziłam, że skoro jestem na sztucznym i ten wynik był wysoki to może nagle by się nie zmniejszył skoro biorę te same leki.
    Piersi mnie bolą bardzo, mam bardzo dobry humor to takie objawy wysokiego progesteronu u mnie 😏

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wybrali słowo roku 2022, moim słowem roku 2022 jest plemnik😅

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja chyba będę u lekarza na NFZ, a prenatalne w klinice. Mam lekarza, do którego mam zaufanie ☺️

    Mam od początku 3xprogesteron besins, plus 2x cyclogest. Badałam w dniu transferu, wyszedł 27, a od tamtej pory nie badałam, bo lekarz nie kazał, a tak stwierdziłam, że skoro jestem na sztucznym i ten wynik był wysoki to może nagle by się nie zmniejszył skoro biorę te same leki.
    Piersi mnie bolą bardzo, mam bardzo dobry humor to takie objawy wysokiego progesteronu u mnie 😏

    Tez tak miałam besins i cyclogest . Przy następnej becie badaj progesteron, bo ja w dniu transferu tez miałam koło 30 a potem nagle spadek na 12 i tez mi nie kazał badać, a jak mu wysłałam ten wynik to kazał do kliniki przyjechać i dostałam prolutex.
    Także zrób przy następnym pobieraniu krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 15:45

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ