X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Biale plamy na interesie-prośba o pomoc
Odpowiedz

Biale plamy na interesie-prośba o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane:)) mój M był u dermatologów i androloga. Ale mam wrażenie, że nie jest dobrze zdiagnozowany. Problem polega na tym, że od około roku pojwiły mu się biale plamy jak bielactwo wokół ust w zaroście oraz na "interesie". Mam nadzieję, że nie jest to żadna poważna choroba......czy ktoś miał podobny problem?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana duże prawdopodobieństwo, że to jest właśnie bielactwo pójdźcie do dobrego dermatologa. Wiem, że to jest defekt wizualny, ale można z tym życ.
    Mam w swoim otoczeniu taką osobę. A jeśli można wiedziec ile lat ma Twój mąż? Zwróc uwagę czy wokół oczu się nie robią na udach lub na łokciach, bo tam też są najczęściej. A interes najszybciej łapie odbarwienie.
    Ale to moja hipoteza lepiej jak to zdiagnozuje dermatolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 14:31

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 1 lutego 2014, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz:)) ma 38 lat. W innych miejscach nic nie ma.

    qq87j44jhto0od0f.png


  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 1 lutego 2014, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jak będziecie mieli diagnozę od dermatologa bo sama się zastanawiam czy to początki bielactwa i czy inne schorzenie powodujące odbarwienie skóry.

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 1 lutego 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście odezwę sie:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Lublinie jest prof. Bożęcki, w necie piszą ,że przyjmuje na ul Młyńskiej, ale wchodzi się od bramy z ul 1 (czy 3?) Maja, na pewno od Dworca PKP,wejście w bramę. Dawno to było, wysyłam innych i zawsze wracają zadowoleni.
    leczy państwowo, ale i prywatnie gdzieś na mieście.
    Tam pracuje sztab ludzi, dawno się leczyłam z naczynek płaskich, leczą tam łuszczycę, mają dobry sprzęt. Serdecznie polecam ( nie zapłaciłam nic, nawet w gabinecie prywatnym profesor nie wziął ode mnie kasy, bo za rady nie bierze i wypisał skierowanie na zabiegi).

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ci bardzo ale jestesmy ze śląska:((

    qq87j44jhto0od0f.png


  • AgLn Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 lutego 2014, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bielactwo i nie tylko, ale o interesie nic nie ma :)


    http://www.zespolpj.pl/index.php/pytania-i-odpowiedzi?tag=Choroba

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • szafir83 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 11 lutego 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z twojego opisu wynika, że jest to najprawdopodobniej bielactwo. Mój chłopak na to choruje od dzieciństwa.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,dermatolog tez tak uważa...bielactwo
    A jeśli chodzi o zarost to stres tzw lysienie plackowate ale juz zarasta:))

    qq87j44jhto0od0f.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ