X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Ból podczas wytrysku
Odpowiedz

Ból podczas wytrysku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 24 lipca 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie bardziej do Panów , chyba że Kochane kobietki też może macie jakieś info na ten temat .

    Nie wiem czy to normalne ale mój mąż podczas wytrysku na początku jest ok ale później tak jakby coś go bolało , nie wiem jak to opisać , odczuwa jakiś dyskomfort . Tak jakby później się podczas wytrysku mój mąż się kulił 😁 Czy to normalne ?

    ewelcia45
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjjj raczej to niepokojące. Może ma jakieś bakteryjne zapalenie, albo coś z prostata.. zapisz męża do urologa na USG, badanie nasienia też nie zaszkodzi

    age.png
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Ojjjj raczej to niepokojące. Może ma jakieś bakteryjne zapalenie, albo coś z prostata.. zapisz męża do urologa na USG, badanie nasienia też nie zaszkodzi
    Badanie mamy kiepskie

    ewelcia45
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Ojjjj raczej to niepokojące. Może ma jakieś bakteryjne zapalenie, albo coś z prostata.. zapisz męża do urologa na USG, badanie nasienia też nie zaszkodzi
    Badanie mamy kiepskie nasienia . Ma żylaki ale z 3 lata temu badaliśmy.

    ewelcia45
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 24 lipca 2020, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, też myślę, że wizyta u specjalisty jest wskazana i chyba najlepiej zrobić jeszcze raz badanie nasienia i z tym iść do lekarza. Bo rozumiem, że lekarz nie zalecał operacji żylaków?

  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 24 lipca 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    Hmm, też myślę, że wizyta u specjalisty jest wskazana i chyba najlepiej zrobić jeszcze raz badanie nasienia i z tym iść do lekarza. Bo rozumiem, że lekarz nie zalecał operacji żylaków?
    Jak byliśmy w Katowicach z 3 lata temu to były małe i bez sensu było je operować. Prywatnie oczywiście odrazu chcieli usuwać .

    ewelcia45
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 24 lipca 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelcia45 wrote:
    Jak byliśmy w Katowicach z 3 lata temu to były małe i bez sensu było je operować. Prywatnie oczywiście odrazu chcieli usuwać .
    No tak, sprawa żylaków i ich operacji nie jest prosta i nie ma co podejmować pochopnych decyzji. Ale lepiej skonsultować to z lekarzem Ewelcia 45.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie odczuwałem bólu podczas wytrysku. Czasami robiąc do środka gdy było ciaśniej, czułem jak nasienie trudniej przechodzi przez penisa, ale bez żadnego bólu. Gdzie dokładnie występuję ból? W jądrach, w prąciu, albo w mięśniach?
    Na pewno trzeba udać się z tym problemem do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2020, 11:33

  • nikus Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 października 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie to prostata - jej zapalenie ... sam to przechodziłem ... powinien zrobić przynajmniej USG brzuszne na prostatę - może będzie widać jakieś zwapnienia ... ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ