X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak erekcji
Odpowiedz

Brak erekcji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się od jakiegoś czasu o dziecko. Problem polega na tym, że mój mąż często ma słabsze dni w których nie jest w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Być może wynika to z tego że zbyt często to robimy, a może też z jego wieku (jest po 40 r.ż.). Będę wdzięczna za wszelkie porady.

    Limosa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie, tyle że mój M. jest trochę młodszy - 33 lata i ma problem z niskim testosteronem i podwyższoną prolaktyną - gdy brał leki, to było lepiej, a jak przestał i testosteron spadł poniżej normy, to znowu jest kiepsko 🙈teraz jest na etapie diagnozy u nowego androloga , tyle że nie wiem czy przyznał mu się do tego problemu 🙈
    czasami to ja już nie chce nawet nic inicjować żeby znowu nie było rozczarowania, ale 👶🏻 samo się nie zrobi a też chcielibyśmy mieć 😞
    Dziewczyny polecały np. Silcontrol bez recepty, ale myślę że warto najpierw zrobić badania żeby zobaczyć czy problem nie tkwi w jakichś nieprawidłowościach, a jeżeli nie to może kwestia psychiki?

    U nas jeżeli nic się nie poprawi po leczeniu, to zamierzam pogadać z M. o seksuologu bo to jest trudna sytuacja dla obu stron, a nie chce żebyśmy oboje stresowali się pójściem do łóżka 😒

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można sprobować tabletek na erekcję bez recepty. To raz
    Dwa nie wywierac na nim presji jaka my, starajace sie kobiet, potrafimy wywolac

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ten sam problem. Jeszcze jakiś rok, dwa lata temu był problem ze zbyt szybkim (i nieświadomym?) wytryskiem, ostatni rok ok, a teraz pojawił się zanik erekcji podczas seksu. Jest to frustrujące, bo ja już nie mam czasu (mam 37 lat i niezbyt wysokie AMH). Na początku denerwowało mnie to, że mąż z góry wiedział, że znów się nie uda (i jakże inaczej, nie udawało, się), jeśli wałkowałam, że nie można tak myśleć i się uda to było ok, erekcja nie zanikała. Teraz jednak mam już tego dość, bo nie mam sił na wieczne terapeutyzowanie męża (erekcja to nie jedyny problem) i wałkowanie w kółko tego samego, zwłaszcza że ja też mam problem z libido i rozkręceniem podniecenia (oraz suchością, a wszelkie żele mnie podrażniają...).
    Nie mam sił na to wszystko... Sama zraziłam się do seksu, bo mi to też na psychikę działa, że opada we mnie i nie da się z tym nic zrobić, a co najgorsze, dzieje się tak zwykle koło owulacji ☹️ Wydaje mi się, że mąż w głębi serca nie chce dziecka i jego organizm ucieka w ten sposób od zapłodnienia.
    Strasznie bolesne jest dla mnie to, że tyle lat wysłuchiwałam od rodziny, że nie mamy dziecka, a najpierw mąż miał zerowe libido, potem brał antydepresanty i ginekolog stanowczo zabroniła zachodzenia w ciążę przy uszkodzonym DNA plemników, bo jeśli doszłoby do zapłodnienia to płód miałby wady, teraz znów to... Mam wrażenie, że to może znak od losu, że nie powinniśmy mieć dziecka (bo np. miałoby wady itp.).

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    U nas też ten sam problem. Jeszcze jakiś rok, dwa lata temu był problem ze zbyt szybkim (i nieświadomym?) wytryskiem, ostatni rok ok, a teraz pojawił się zanik erekcji podczas seksu. Jest to frustrujące, bo ja już nie mam czasu (mam 37 lat i niezbyt wysokie AMH). Na początku denerwowało mnie to, że mąż z góry wiedział, że znów się nie uda (i jakże inaczej, nie udawało, się), jeśli wałkowałam, że nie można tak myśleć i się uda to było ok, erekcja nie zanikała. Teraz jednak mam już tego dość, bo nie mam sił na wieczne terapeutyzowanie męża (erekcja to nie jedyny problem) i wałkowanie w kółko tego samego, zwłaszcza że ja też mam problem z libido i rozkręceniem podniecenia (oraz suchością, a wszelkie żele mnie podrażniają...).
    Nie mam sił na to wszystko... Sama zraziłam się do seksu, bo mi to też na psychikę działa, że opada we mnie i nie da się z tym nic zrobić, a co najgorsze, dzieje się tak zwykle koło owulacji ☹️ Wydaje mi się, że mąż w głębi serca nie chce dziecka i jego organizm ucieka w ten sposób od zapłodnienia.
    Strasznie bolesne jest dla mnie to, że tyle lat wysłuchiwałam od rodziny, że nie mamy dziecka, a najpierw mąż miał zerowe libido, potem brał antydepresanty i ginekolog stanowczo zabroniła zachodzenia w ciążę przy uszkodzonym DNA plemników, bo jeśli doszłoby do zapłodnienia to płód miałby wady, teraz znów to... Mam wrażenie, że to może znak od losu, że nie powinniśmy mieć dziecka (bo np. miałoby wady itp.).

    A może to kwestia stresu? Że tak się martwi, ze musi stanąć na wysokości zadania, że dlatego nie wychodzi? A Twój mąż robił jakieś badania hormonalne?
    Limosa, doskonale Cię rozumiem, że masz dosyć robienia dobrej miny do złej gry - mam tak samo 😒 Ale nie możemy się poddawać 💪🏻 trzeba szukac przyczyny i jakoś poradzić sobie z problemem, w ostateczności można spróbować inseminacji

    U nas na razie jest etap błędnego koła - problem z erekcją -> coraz rzadszy seks -> coraz większy stres, że skoro zbliżenia są rzadziej, to trzeba stanąć na wysokości zadania -> tym bardziej się nie udaje.
    Ja w tym miesiącu totalnie odpuściłam jakąkolwiek inicjatywę w temacie bo nie chce kolejny raz czuć się nieatrakcyjna i mało pociągająca 😞 liczę, że leczenie jakoś pomoże 🙏🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 15:05

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 25 stycznia 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, tutaj nie ma co się kłócić, wylewać gorzkich żali i inne tego typu historie.
    Może jakieś problemy zdrowotne? A może Twój mężczyzna wszedł już w taki wiek...
    Przyczyn może być wiele.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ja tutaj wylewam gorzkie żale ??!! Gdzie i w którym miejscu ?

    Mąż nie chce iść do seksuologa i nie pójdzie. Nic na to nie poradzę , zaparł się i tyle. NIe jestem taka głupia jak tutaj myślicie,że jemu tego nie proponowałam. Proponowałam ale nic z tego.

  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1748

    Wysłany: 26 stycznia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite wrote:
    A czy ja tutaj wylewam gorzkie żale ??!! Gdzie i w którym miejscu ?

    Mąż nie chce iść do seksuologa i nie pójdzie. Nic na to nie poradzę , zaparł się i tyle. NIe jestem taka głupia jak tutaj myślicie,że jemu tego nie proponowałam. Proponowałam ale nic z tego.


    Myśle że Jagnam pisząc o wylewaniu żali miała na myśli wylewanie żali w związku na siebie a nie że Ty tutaj, po to jesteśmy tu, lepiej tu się żalić niż mężowi ;)

    Może spróbuj pokombinować coś z dietą lub suplementami na libido, tak bez jego wiedzy, przygotowując mu posiłki. Może jakieś badania hormonalne? Mój mąż skończy 37 lat w tym roku i tez wiedzę ze ta częstotliwość już nie jest taka jak kiedyś. Poprawę i chęć starania się z jego strony zauważyłam w momencie zrobienia badań nasienia gdzie wyszło ze morfologia jest zaniżona.

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o środki, to w pierwszej kolejności sprawdź penis complete albo cum on Spotkałam się z opiniami, że ten drugi jest lepszy. Poza tym został dopuszczony do obrotu przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Farmaceutyczną.
    Czytałam na internetach skład, to raczej nie ma się tam czego obawiać, naturalne składniki - poczytaj w sieci, jest tam dużo informacji na ten temat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagnam wrote:
    Jeżeli chodzi o środki, to w pierwszej kolejności sprawdź penis complete albo cum on Spotkałam się z opiniami, że ten drugi jest lepszy. Poza tym został dopuszczony do obrotu przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Farmaceutyczną.
    Czytałam na internetach skład, to raczej nie ma się tam czego obawiać, naturalne składniki - poczytaj w sieci, jest tam dużo informacji na ten temat.

    Też się zainteresowałam tym suplementem Cum on bo ma same naturalne składniki, więc nie powinno być skutków ubocznych - zamówiłam dzisiaj, zobaczymy czy pomoże 🙈

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 2 lutego 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te środki są na receptę ? Bo tak jak pisałam o żadnym lekarzu jak na razie nie ma mowy. A sama nie pójdę bo przecież mi akurat lekarz nie przypisze leków na potencję...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annite wrote:
    Czy te środki są na receptę ? Bo tak jak pisałam o żadnym lekarzu jak na razie nie ma mowy. A sama nie pójdę bo przecież mi akurat lekarz nie przypisze leków na potencję...


    Bez recepty - to suplementy diety, można kupić przez internet 🙂 ja poza cum on zamówiłam jeszcze l-argininę, podobno też może pomóc 🙈

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 3 lutego 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, na te środki nie musisz mieć recepty. Można je zamówić przez net lub w sklepach z tego typu rzeczami. Ale przez net wychodzi jednak trochę taniej.

  • nowa.kamila Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lutego 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może warto spróbować tabletek na potencję? Mąż też miał podobne problemy, lekarz potwierdził, że nie jest to żadna choroba tylko zapewne stres. No i faktycznie musiała to być prawda bo tabletki, w jego przypadku Kamagr, pomogły pozbyć się problemu. Na stronie apteki możesz poczytać więcej na ten temat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2022, 15:10

  • Lupo Przyjaciółka
    Postów: 86 20

    Wysłany: 5 lutego 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam l-argininę. Naprawdę działa. Cum on mnie bardzo rozczarował.

  • izalichocka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 października 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najmocniejsze co mój mąż bierze bez recepty to prosent 600. Na razie działa zobaczymy jak z czasem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ