X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak komórek plemnikotwórczych w jądrach
Odpowiedz

Brak komórek plemnikotwórczych w jądrach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Doriska29 Koleżanka
    Postów: 103 10

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam taki temat, bo nie spotkałam się na forum aby ktoś opisywał podobny przypadek. Mój mąż miał wykonaną biopsję mTese, ponieważ stwierdzono u niego azoospermie. W biopsji również nie znaleźli plemników, jedynie komórki Leydiga i Sertoliego. Okazało się, że nie ma wogole komórek plemnikotworczych :-( a my nawet nie znamy odpowiedzi dlaczego tak się stało i co może być tego przyczyną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 22:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ