Forum Męskie sprawy Brak komórek plemnikotwórczych w jądrach
Odpowiedz

Brak komórek plemnikotwórczych w jądrach

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Doriska29 Koleżanka
  Postów: 70 6

  Wysłany: 19 grudnia 2019, 21:03

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zakładam taki temat, bo nie spotkałam się na forum aby ktoś opisywał podobny przypadek. Mój mąż miał wykonaną biopsję mTese, ponieważ stwierdzono u niego azoospermie. W biopsji również nie znaleźli plemników, jedynie komórki Leydiga i Sertoliego. Okazało się, że nie ma wogole komórek plemnikotworczych :-( a my nawet nie znamy odpowiedzi dlaczego tak się stało i co może być tego przyczyną.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 22:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.