X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Częstotliwość serduszkowania
Odpowiedz

Częstotliwość serduszkowania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia8707 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Proszę napiszcie mi jak Wam się udaje nakłonić Waszych facetów do serduszkowania czasami nawet 7 dni pod rząd? Jestem załamana bo mój to czasem już na trzeci raz kręci nosem :( Słyszę albo, że zmęczony albo że nie jest maszyną, którą się włącza ot tak, itp. Próbowałam już rozmawiać i tłumaczyć, że to nie takie proste utrafić i zajść w tą ciążę. Niby bardzo chce dziecka, ale nie widzę większego zainteresowania z jego strony tematem jak zajść w ciążę od bardziej" technicznej" strony...Moje tłumaczenia chyba nie wiele dają :(

    czekając na bobo
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbujcie co 2 dni. Będzie miał 1 dzień odpoczynku :) Zrozum, starość nie radość :)
    Wiele osób nawet zaleca co 2 dni, aby nasienie miało czas na regeneracje. Nie wiem ile w tym prawdy, ponieważ z tego co się orientuje plemniki dojrzewają ok. 72 dni więc powinny być już gotowe do wykonania zadania :)

    Justeck lubi tę wiadomość

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dni pod rząd to od czasów studenckich nam się nie udało, więc solidaryzuję się z Tobą :D Zgadzam się z poprzedniczką, co 2 dni to jest całkiem dobry wynik a wtedy nawet jak nie w samą owu to traficie dzień przed.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w naszym szczęśliwym cyklu było co dziennie przez wszystkie dni płodne

    polkosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mąż nie marudzi choć czasem faktycznie denerwuje się, że On musi być zawsze gotowy a kiedy indziej ja mogę nie mieć ochoty ale przestaliśmy wywierać na sobie presję i obwiniać się na zmianę, robimy jak oboje mamy na to ochotę starając się średnio co 2-3 dni w zależności, wiadomo że jak mam @ to i tydzień nic nie robiły a później 2 dni pod rząd ale to normalne. Myślę, że wystarczy na spokojnie co 2 dzień i uda się zajść.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ