Forum Męskie sprawy Czestotliwosc wytrysku. A jakość .
Odpowiedz

Czestotliwosc wytrysku. A jakość .

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bes11 Debiutantka

Wysłany: 20 stycznia, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś może mi doradzić czy średnio 2 wytryski dzienie to nie za dużo... mąż ma słaba morfologie 2% przy 53/1mil ilości. Reszta niby w normie. Teraz przyjmuje witaminy i myślimy żeby ograniczyć trochę te czeste igraszki... ma to coś wspólnego czy nie robić nadzieji?

• szamanka91 Autorytet

Wysłany: 20 stycznia, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mieć znaczenie. Moim zdaniem 2 dziennie to zdecydowanie za dużo. Podobno najlepszy jest sex co 2 dni :)

Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne
    CLO 3 cykle - nieudane
    Aromek 3 cykle - nieudane
    On: morfo 8% > 2% > 2,5%
    HSG - OK ✓
    Kariotypy -OK ✓
    AMH - 3,47
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1
    Wit. D - 38,7
    Homocysteina - 7,19
    ANA 1 ANA 2 - ujemne

Marzec: Wizyta InviMed
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 20 stycznia, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie zależy od lekarza/ eskperta, dają różne porady.
    Nam lekarz w klinice poradził, że przed inseminacją warto jeszcze spróbować seksu codziennie, przez cały miesiąc, bo to zwiększa szanse zajścia w ciążę o 50 procent.

Dla mnie akurat to było nie do przejścia. Codziennie to ja nie dam rady, takiego libido ani po prostu siły nie mam. Ale lekarz tłumaczył, że w każdym wytrysku może być ten jeden złoty strzał, ponadto przy częstszym seksie łatwiej rozpuścić powłokę ochronną wokół komórki jajowej.

Bes11, uważam, że najważniejsze przy staraniach jest to, żeby seks był spontaniczny. Jeśli lubisz 2 razy dziennie, to może trafi się ten złoty strzał najsilniejszego plemnika. Najgorzej, jak seks staje się zabiegiem przy staraniach.

• bes11 Debiutantka

Wysłany: 20 stycznia, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już dłuższy czas zazwyczaj jest 2 razy dzienie i niestety brak sukcesów... dlatego nie wiem czy teoria co 2 dni nie lepsza...

• Iza-K Autorytet

Wysłany: 21 stycznia, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bes11 wrote:
    No już dłuższy czas zazwyczaj jest 2 razy dzienie i niestety brak sukcesów... dlatego nie wiem czy teoria co 2 dni nie lepsza...
    Bes, myślę, że może być co 2 dni albo 2 razy dziennie, ale najlepiej, żeby wynikało naturalnie, a nie z "teorii". Ja przestałam liczyć dni cyklu, mierzyć temperaturę itd. kiedy zauważyłam ( a raczej kiedy mąż zwrócił na to uwagę), że zaczynam już mówić: Nie, dzisiaj sex nie, za dwa dni, bo wtedy będzie ovu.
    Kiedy sex przestaje być przyjemnością, a staje się zabiegiem, to na pewno nie pomaga staraniom...

PozytywnaAna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego