X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czestotliwosc wytrysku. A jakość .
Odpowiedz

Czestotliwosc wytrysku. A jakość .

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bes11 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś może mi doradzić czy średnio 2 wytryski dzienie to nie za dużo... mąż ma słaba morfologie 2% przy 53/1mil ilości. Reszta niby w normie. Teraz przyjmuje witaminy i myślimy żeby ograniczyć trochę te czeste igraszki... ma to coś wspólnego czy nie robić nadzieji?

  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mieć znaczenie. Moim zdaniem 2 dziennie to zdecydowanie za dużo. Podobno najlepszy jest sex co 2 dni :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie zależy od lekarza/ eskperta, dają różne porady.
    Nam lekarz w klinice poradził, że przed inseminacją warto jeszcze spróbować seksu codziennie, przez cały miesiąc, bo to zwiększa szanse zajścia w ciążę o 50 procent.

    Dla mnie akurat to było nie do przejścia. Codziennie to ja nie dam rady, takiego libido ani po prostu siły nie mam. Ale lekarz tłumaczył, że w każdym wytrysku może być ten jeden złoty strzał, ponadto przy częstszym seksie łatwiej rozpuścić powłokę ochronną wokół komórki jajowej.

    Bes11, uważam, że najważniejsze przy staraniach jest to, żeby seks był spontaniczny. Jeśli lubisz 2 razy dziennie, to może trafi się ten złoty strzał najsilniejszego plemnika. Najgorzej, jak seks staje się zabiegiem przy staraniach.

  • bes11 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już dłuższy czas zazwyczaj jest 2 razy dzienie i niestety brak sukcesów... dlatego nie wiem czy teoria co 2 dni nie lepsza...

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bes11 wrote:
    No już dłuższy czas zazwyczaj jest 2 razy dzienie i niestety brak sukcesów... dlatego nie wiem czy teoria co 2 dni nie lepsza...
    Bes, myślę, że może być co 2 dni albo 2 razy dziennie, ale najlepiej, żeby wynikało naturalnie, a nie z "teorii". Ja przestałam liczyć dni cyklu, mierzyć temperaturę itd. kiedy zauważyłam ( a raczej kiedy mąż zwrócił na to uwagę), że zaczynam już mówić: Nie, dzisiaj sex nie, za dwa dni, bo wtedy będzie ovu.
    Kiedy sex przestaje być przyjemnością, a staje się zabiegiem, to na pewno nie pomaga staraniom...

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ