X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czy kupujecie jedzenie z listą
Odpowiedz

Czy kupujecie jedzenie z listą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 lipca 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak planujecie zakupy jedzenia? Czy kupujecie jedzenie z listą?

    Annite lubi tę wiadomość

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 14 lipca 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siadam, staram się pomyśleć o obiadach na cały tydzień - jeden obiad na dwa dni, zawsze gotuję do pracy bo wracam późno. Robię listę, idę w piątek lub sobotę na większe zakupy, a na co dzień kupuję pieczywo i jak coś braknie, teraz w lecie zwykle nie kupuję nic na obiad czwartek/piątek bo się szybko wszystko psuje ale staram się mieć zaplanowane co wtedy będzie na obiad żeby w środę tylko pójść i kupić to czego brakuje :)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2021, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się kupować na bieżąco. Pracuję w galerii, więc po pracy na szybko lecę na zakupy :)
    Mam notes na magnes na lodówce i dopisuje się na bieżąco czego trzeba kupić :)

  • Esternella Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami tak, czasami wchodzę do sklepu spontanicznie, ale staram się zastanowić szybko nad tym, czego mi potrzeba

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zakupy z listą (app listonic lub papier). Planuję posiłki na 2-3 dni, przy 5-osobowej rodzinie i gotowaniu posiłków od podstaw nie dałabym inaczej rady. Dzięki temu zauważyłam też, że przestałam marnować/wyrzucać jedzenie. I nie ma paniki: co dzisiaj?
    Nie oszczędzam równiez na jakosci kupowanego jedzenia. Wybieram produkty ekologiczne.
    https://zdrowojemy.pl/zywienie/porady/czy-jablko-ktore-ewa-podarowala-adamowi-bylo-ekologiczne/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 06:59

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 8 listopada 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najczęściej gotuje wieczorem podwójną porcję i jedną zabieram do pracy na drugi dzień. Niestety wyklucza to niektóre dania (np wszelkie ryby, które do mikrofalówki w biurze nie mogą się zbliżać ;D) i wymaga posiadania przez wszystkich zainteresowanych opcji podgrzania.
    W ostatnim czasie wiele składników do kuchni kupuję przez internet. Jak na przykład przyprawy:
    https://www.vigorprzyprawy.pl/product-category/mieszanki-przyprawowe/przyprawy-do-zup

    Od siebie polecam to miejsce. Można kupić tutaj dobrej klasy mieszanki przypraw do mięsa czy do zup

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2022, 14:51

  • Jemarta Przyjaciółka
    Postów: 106 118

    Wysłany: 22 listopada 2022, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ korzystam z gotowych przepisów od dietetyczki, mam je zawsze przy sobie (PDF w telefonie). Nie kupuję nic poza tym co mi potrzebne do przepisu, wpadam i wypadam ze sklepu, dzięki temu nie ulegam marketingowi i pokusom niezdrowych produktów. Kupuję na bieżąco, bo sklep niedaleko, nie chcę żeby mi się zepsuło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2022, 23:40

    👩🏼32;
    IX 22 BMI 25.2
    XI 22 BMI 24.24
    nadciśnienie
    💊 Ovarin, Dopegyt, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez , wit. C

    👨🏽33
    IV 22: morfologia 1%, mało żołnierzyków
    XII 22: kolejne bad.
    💊 Folandrol, Wit. D 2500IU, Omega 3, Magnez, Wit. C
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 5 lipca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej robiliśmy większe zakupy przez co niestety sporo rzeczy się psuło i lądowało w koszu. Teraz wolimy jeździć do sklepu nawet co drugi dzień, ale kupować wszystko na bierząco w małych ilościach, ale przynajmniej mieć pewność, że się nie zmarnuje.
    https://www.groszekzdrowia.pl/mieso-ekologiczne-co-to-jest-i-dlaczego-warto-je-kupowac/
    Stawiam na produkty ekologiczne, szczególnie na mięso z ekologicznej hodowli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2023, 14:14

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ