Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Męskie sprawy Czy mogła bym prosić o interpretacje wyników ?
Odpowiedz

Czy mogła bym prosić o interpretacje wyników ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem sama co mam o tym wszystkim myśleć .. I zastanawia Mnie przed ostatnia rubryka, nie wiem o co chodzi z tym " plemniki ruchliwe z przyłączoną granulką "

cc5a227be8422946m.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 lipca 2014, 08:28

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 7 lipca 2014, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie nie wygladaja wyniki zle macie ladna ilosc plemnikow jedyne co przykuwa bardzo uwage to ta morfologia..tylko 2%prawidlowych plemnikow to jednak dosc malo.....No i jest aglutynacja co oznacza , ze sie one sklejaja ze soba przez co nie poruszaja sie tak jak trzeba...

test MAR ) służy do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu. Jeśli przeciwciała te są obecne, to znajdują się one na powierzchni plemników.. To, jakie przeciwciała były wykrywane powinno być zapisane na wyniku. lemników, czy aglutynacja plemników odnotowane w ogólnym badaniu nasienia).Wiec jak widzisz test mar jest negatywny co oznacza , ze nie znaleziono przeciwcial przeciw plemnikowych...Tylko sie cieszyc z tego powodu....
    Co do ovbnizonej morfologii z tego co sie slyszy to zdarzaja sie poprawy morfologii plemnikow ale zdecydowanie latwiej jest poprawic ilosc i ruch plemnikow
    Mozesz sobie rpzeliczyc ilosc wszystkich plemnikow razy morfologia razy ruch postepowy i wyjdzie ci ilosc plemnikow o prawidlowej budowie i ruchu postepowym..
    \

Wiadomość wyedytowana przez autora 7 lipca 2014, 19:38

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 lipca 2014, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ogolnie nie wygladaja wyniki zle macie ladna ilosc plemnikow jedyne co przykuwa bardzo uwage to ta morfologia..tylko 2%prawidlowych plemnikow to jednak dosc malo.....No i jest aglutynacja co oznacza , ze sie one sklejaja ze soba przez co nie poruszaja sie tak jak trzeba...

test MAR ) służy do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu. Jeśli przeciwciała te są obecne, to znajdują się one na powierzchni plemników.. To, jakie przeciwciała były wykrywane powinno być zapisane na wyniku. lemników, czy aglutynacja plemników odnotowane w ogólnym badaniu nasienia).Wiec jak widzisz test mar jest negatywny co oznacza , ze nie znaleziono przeciwcial przeciw plemnikowych...Tylko sie cieszyc z tego powodu....
    Co do ovbnizonej morfologii z tego co sie slyszy to zdarzaja sie poprawy morfologii plemnikow ale zdecydowanie latwiej jest poprawic ilosc i ruch plemnikow
    Mozesz sobie rpzeliczyc ilosc wszystkich plemnikow razy morfologia razy ruch postepowy i wyjdzie ci ilosc plemnikow o prawidlowej budowie i ruchu postepowym..

Dziękuję Ci bardzo ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Mija rok, a ciąży brak... " - diagnostyka niepłodności

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)