X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czy mogła bym prosić o interpretacje wyników ?
Odpowiedz

Czy mogła bym prosić o interpretacje wyników ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem sama co mam o tym wszystkim myśleć .. I zastanawia Mnie przed ostatnia rubryka, nie wiem o co chodzi z tym " plemniki ruchliwe z przyłączoną granulką "

    cc5a227be8422946m.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 08:28

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 lipca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie nie wygladaja wyniki zle macie ladna ilosc plemnikow jedyne co przykuwa bardzo uwage to ta morfologia..tylko 2%prawidlowych plemnikow to jednak dosc malo.....No i jest aglutynacja co oznacza , ze sie one sklejaja ze soba przez co nie poruszaja sie tak jak trzeba...

    test MAR ) służy do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu. Jeśli przeciwciała te są obecne, to znajdują się one na powierzchni plemników.. To, jakie przeciwciała były wykrywane powinno być zapisane na wyniku. lemników, czy aglutynacja plemników odnotowane w ogólnym badaniu nasienia).Wiec jak widzisz test mar jest negatywny co oznacza , ze nie znaleziono przeciwcial przeciw plemnikowych...Tylko sie cieszyc z tego powodu....
    Co do ovbnizonej morfologii z tego co sie slyszy to zdarzaja sie poprawy morfologii plemnikow ale zdecydowanie latwiej jest poprawic ilosc i ruch plemnikow
    Mozesz sobie rpzeliczyc ilosc wszystkich plemnikow razy morfologia razy ruch postepowy i wyjdzie ci ilosc plemnikow o prawidlowej budowie i ruchu postepowym..
    \

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 19:38

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ogolnie nie wygladaja wyniki zle macie ladna ilosc plemnikow jedyne co przykuwa bardzo uwage to ta morfologia..tylko 2%prawidlowych plemnikow to jednak dosc malo.....No i jest aglutynacja co oznacza , ze sie one sklejaja ze soba przez co nie poruszaja sie tak jak trzeba...

    test MAR ) służy do wykrywania przeciwciał przeciwplemnikowych w nasieniu. Jeśli przeciwciała te są obecne, to znajdują się one na powierzchni plemników.. To, jakie przeciwciała były wykrywane powinno być zapisane na wyniku. lemników, czy aglutynacja plemników odnotowane w ogólnym badaniu nasienia).Wiec jak widzisz test mar jest negatywny co oznacza , ze nie znaleziono przeciwcial przeciw plemnikowych...Tylko sie cieszyc z tego powodu....
    Co do ovbnizonej morfologii z tego co sie slyszy to zdarzaja sie poprawy morfologii plemnikow ale zdecydowanie latwiej jest poprawic ilosc i ruch plemnikow
    Mozesz sobie rpzeliczyc ilosc wszystkich plemnikow razy morfologia razy ruch postepowy i wyjdzie ci ilosc plemnikow o prawidlowej budowie i ruchu postepowym..

    Dziękuję Ci bardzo ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ