Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Kobieca płodność pod lupą - jak wspierać owulację, hormony, metabolizm i gospodarkę cukrową?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

PCOS? Insulinooporność? Co jeszcze możesz zrobić?
Polecamy kompleksową formułę
w wygodnych saszetkach👇
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dziwna krosta(brodawka?) na penisie / zdjecia
Odpowiedz

Dziwna krosta(brodawka?) na penisie / zdjecia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patri Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 września 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Kilka miesiecy temu na moim penisie pojawila sie dziwna krosta, przypominajaca brodawke. Jak to zwykle bywa wstyd byl silniejszy odemnie i nie udalem sie z tym do lekarza.. na poczatku krosta byla wielkosci glowki od szpilki, twarda w dotyku, idealnie okragla, widocznie wypukla. Teraz od kilku dni sie powiekszyla i boli gdy ja dotykam. Uprzedam, ze nie mialem nigdy zadnego przygodnego seksu (stala partnerka od kilku lat).. Szukalem na roznych forach podobnych przypadkow ale nie trafilem na dokladnie taki sam..

    zamieszczam zdjecia

    http://images75.fotosik.pl/880/ccc85a75a55506d3med.jpg

    http://images78.fotosik.pl/882/147c0f859bcb3415med.jpg

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/2ffbe66e71fea1f6

    blagam o pomoc, nie mieszkam aktualnie w pl i ciezko sie wybrac tym bardziej do lekarza (bariera jezykowa niestety)

    pozdrawiam Patryk

  • Maja21 Przyjaciółka
    Postów: 115 50

    Wysłany: 10 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to jakiś kaszak? Jak boli to może być tam stan zapalny. Wydaję mi się, że bez lekarza raczej się nie obędzie, tylko on będzie wiedział co to. Nie ma co się wstydzić, pomyśl sobie, że dla urologa to codzienność i od tego właśnie jest :)

    IO, MTHFR C677T hetero,
    NK, KIR AA
    M: słabe nasienie,DFI 51%, HLA c2c2
    05.2018- ICIS+MACS- 2 zarodki.
    Transfer świeżaka ☹️, 1.10.2018 crio ☹️
    02.2019- ICIS+MACS- 5 śnieżynek
    4.03.19- crio. 8tc [*] 😢
    23.10.19- crio ☹️
    20.11.19- crio 😃
    22.07.20- przyszła na świat nasza piękna córka ❤️
    17.08.21- II kreseczki! Naturalny cud <3
    21.04.2022- witaj na świecie synku ❤️
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 12 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mi to wyglada na wirus HPV albo mięczaka zakaźnego , bez lekarza się nie obejdzie ....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ