X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Fertilman
Odpowiedz

Fertilman

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was dawała swojemu mężczyźnie te tabletki? Bo zamierzam dzisiaj napaść na aptekę tak porządnie i kupić mnóstwo witamin, więc i coś dla męża też:) A może polecacie coś innego dobrego dla nasienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 14:31

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FertilMan moj brał i po miesiacu brania miał wzrost na koncentracji 3 mln as na ogole ponad 4 mln, teraz pierwszy miesiac bierze androvit

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie wiem, co kupić. Fakt, w mojej aptece nie było ani jednego, ale jutro pojadę do innych to na pewno coś będą mieli, tylko co wybrać:)

    M&M
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ